בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נינטנדו דוחה את השקת 'גיים קיוב' בארה"ב 

נינטנדו דוחה את השקת 'גיים קיוב' בארה"ב

 
 
דה-נט

חובבי משחקי הווידאו פוקימון, זלדה והאחים מריו ייאלצו להמתין ל-18 נובמבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשורה רעה לכל חובבי משחקי הווידאו של נינטנדו. החברה הודיעה היום (חמישי) כי תדחה את השקת הקונסולה החדשה, "גיים קיוב" בארצות הברית בשבועיים, ל- 18 בנובמבר.

בעקבות הדחייה הקונסולה תגיע למדפי החנויות קצת אחרי שמיקרוסופט תשיק את הקונסולה המתחרה, "אקס בוקס", ב-8 לנובמבר, אך החברה הסבירה כי היא עדיין עומדת מאחורי התחזית שלה, למכור 4 מיליון יחידות עד סוף מארס.
 
בנינטנדו מסבירים כי למרות הדחייה לא ישתרר מחסור בקונסולות לקראת קניות חג המולד וההודיה. סגן נשיא חטיבת השיווק של נינטנדו באמריקה, ג`ורג` האריסון, מסביר כי לדעתו לצעד זה לא תהיה השלכה על המכירות והדחיה נועדה כדי להתכונן בצורה טובה יותר לקראת קניות חג ההודיה שחל בנובמבר.

נינטנדו עתידה להשיק את "גיים קיוב" ביפן ב-14 בספטמבר, אז היא תשלח לחנויות 500 אלף יחידות. המחיר בארה"ב צפוי להיות 199 דולר כשכל משחק אמור לעלות 50 דולר. הקונסולה של נינטנדו תתחרה בקונסולה סוני, "פלייסיטשן 2", שכבר נמכרת ברחבי העולם, והקונסולה החדשה של מיקרוסופט "אקס בוקס".

יש לציין כי בתחילת החודש דווח כי פגמים בקו היצור של "אקס בוקס" עשויים להביא לדחיית השקת הקונסולה של מיקרוסופט בתאריך היעד ה-8 לנובמבר. במיקרוסופט לעומת זאת הכחישו את הדברים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by