בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לוסנט: נמשיך להשקיע בפיתוח טכנולוגיות לתקשורת סיב-אופטי 

לוסנט: נמשיך להשקיע בפיתוח טכנולוגיות לתקשורת סיב-אופטי

 
 
חדשות נענע ומערכת דה

משמעות ההחלטה: החברה לא תסגור את חברת-הבת הישראלית, כרומטיס. מנגד, ידיעות אחרות מדווחות כי כרומטיס מנהלת משא ומתן עם אנאביס, להשכרת משרדיה באזור התעשייה בפ"ת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ענקית ההייטק "לוסנט" הודיעה בסוף השבוע, כי היא מתכננת "קאמבק", וכי בקופתה של החברה 4.6 מיליארד דולר במזומן - יותר מכפל הסכום הדרוש לארגון מחדש של החברה - שחלק ניכר מהם יושקעו בהמשך הפיתוח של טכנולוגיות לתקשורת בסיבים אופטיים בשוק המטרו - חיבור לקוחות לרשתות תקשורת רחבות פס במייל האחרון.

ידיעה זו מחזקת את ההערכה, כי לעת עתה, לא תסגור לוסנט את חברת הבת הישראלית "כרומטיס", שמבצעת את מרבית הפיתוח של לוסנט בתחום המטרו.
 
ידיעות נוספות גורסות, כי משתמשים נסיוניים של הציוד שמפתחת כרומטיס התלוננו על ביצועיו, ולפיכך מעוכבת השקת המוצר, ולוסנט תמשיך ותשקיע בכרומטיס עד לפיתוח מוצר הראוי לשיווק המוני.

במקביל הודיעה לוסנט כי היא מעריכה שתידרש למחוק בדו"חותיה 9.7 מיליארד דולר ברבעון הרביעי, וכי ככל הנראה המחיקה תביא בחשבון גם את ירידת הערך של השקעתה בכרומטיס, שנגרמה, ככל הנראה, מהעיכוב בהשקת המוצר שלה.

במקביל, נודע בסוף השבוע כי כרומטיס מנהלת משא ומתן עם אנאביס, חטיבת התמסורת והקרוס-קונקט של חברת אי.סי.איי, להשכרת משרדיה בשטח של 10,000 מ"ר באזור התעשייה קרית מטלון בפחת תקווה. יתכן כי ידיעה זו מבשרת על יציאתה הקרובה של לוסנט מפעילות בישראל.

על לוסנט להשלים את ביצוע העסקות בחודשיים הקרובים, וזאת כדי שהחברות השוכרות יישאו בתשלום השכירות של 15 דולר למ"ר לחודש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by