בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פליקן סקיוריטי ביטלה את פיטורי העובדים 

פליקן סקיוריטי ביטלה את פיטורי העובדים

 
 
TheNet


בשבוע שעבר נאמר לעובדים כי הם מפוטרים, לאחר שהתוכנית לביצוע סבב גיוס הון לא צלחה; השבוע בנק הפועלים החליט לאפשר את קו האשראי שביקשה החברה והפיטורים בוטלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת התוכנה פליקן סקיוריטי, שהודיעה ל-30 עובדיה על סגירתה ופיטוריהם בשבוע שעבר בעקבות ביטול קו אשראי, הצליחה לגייס הון וקו אשראי - ובכך למנוע את הסגירה והפיטורים בחברה.
 
בישיבה שקיימה הנהלת החברה בשבוע שעבר, היא הודיעה לעובדיה כי החברה נסגרת והם מפוטרים, לאחר שהתוכנית לביצוע סבב גיוס הון שלישי לא הצליחה. לעובדים נאמר כי בנק הפועלים, שהיה אמור להעמיד לרשות החברה קו אשראי גדול, חזר בו ברגע האחרון - וגיוס ההון בוטל.

אתמול (חמישי) נודע כי בנק הפועלים החליט לאפשר את קו האשראי שביקשה החברה, בהיקף של מיליון דולר, ובעקבות זאת הסכימו המשקיעים הקודמים בקרן להשלים את גיוס ההון ולהשקיע בחברה כ-2 מיליון דולר נוספים. לאור זאת החליטה פליקן סקיוריטי להמשיך לפעול, וביטלה את הפיטורים המתוכננים בחברה.

פליקן, המפתחת יישום להגנה על תוכן אקטיבי, הוקמה בסוף 97`. בעלי המניות בחברה כוללים את קרן אתגר, קרן אופיר וקרן וויליאם האריס. פליקן העסיקה בשיאה כ-30 עובדים במרכז הפיתוח בתל אביב, ו-15 אנשי מכירות ותמיכה בארה"ב.

החברה גייסה הון בשני סבבים: ב-97` גויסו 1.5 מיליון דולר, וב-5 - `99 מיליון דולר נוספים. כמו כן גויסו בעבר 2 מיליון דולר מכלל תעשיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by