בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרוגי התקרית ברצועה הובאו למנוחות 
 
 
חדשות נענע 

רב"ט צחי גרבלי הובא בצהריים למנוחות בבית העלמין בחולון; סמ"ר קובי ניר, הובא למנוחות בפר סבא ורס"ן גיל עוז נטמן אחה"צ בקרית שאול; בבתי החולים עדיין מאושפזים חמישה מהפצועים, אחד מהם במצב קשה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושת חיילי צה"ל שנהרגו בליל שבת בתקרית במוצב מרגנית הובאו היום (ראשון) למנוחות.

רב סרן גיל עוז, בן 30 מכפר סבא, ששימש כסמג"ד שקד בחטיבת גבעתי, נטמן אחה"צ בחלקה הצבאית בבית העלמין בקרית שאול; סמ"ר קובי ניר, בן 21 מכפר סבא, הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בעירו; קודם לכן הובא למנוחות בבית העלמין בחולון, רב"ט צחי גרבלי, בן . 19

 

הדברים האלה פוגעים בנו

בתוך כך, חבריהם של ההרוגים מביעים כעס על הפירסומים, כאילו אש כוחותיתו היא שהביאה למותם של חלק מהחיילים. "תבדקו לפני שאתם מפרסמים דברים, כי זה פוגע. צחי היה חבר שלי ועשה את הדברים הכי טוב שאפשר. הם נהרגו כי העולם לא פיירי ולא כי התנהגנו בצורה לא בוגרת", אמר בצהריים אחד הפצועים בתקרית, רב"ט איתן כוכבן.
 

"אין לנו אצבע מאשימה"

אביו של רב סרן עוז, ניסים ענזה, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל, כי אין לו תלונות על תפקוד חיילי המוצב, למרות שמפקד החטיבה דיווח לו שייתכן ובנו נהרג מאש כוחותינו. "אין לנו אצבע מאשימה לאף אחד. לא לצבא, לא למדינה. אנחנו, את הבשורה הזו, שום דבר לא מתקן לנו. אנחנו נחיה עם האובדן הזה, ולא חשוב מאיפה בא הכדור".

ענזה אף שיבח את החובש קובי ניר, ואמר כי "אנחנו רואים בקובי מושיע, שקפץ על הבן שלנו ושילם על כך בחייו". הוא הביע את רצונו לפגוש את משפחתו של סמ"ר ניר.

בבית החולים סורוקה בבאר שבע עדיין מאושפזים כעת שישה מפצועי התקרית - אחד מהם עדיין במצב קשה, שניים במצב בינוני, ושלושה במצב קל עד בינוני.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by