בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל נפצע קל במהלך תקיפת צה"ל ברפיח 
 
 
חדשות נענע 

כוח צה"ל חדר לעומק של שלושה קילומטרים לשטח A ברפיח, והרס עמדות פלסטיניות. בחילופי האש שהתפתחו נפצע חייל צה"ל, ונהרג קצין פלסטיני אחד. מאוחר יותר לפנות בוקר תקף חיל האוויר מטרות בגדה וברצועה; שלושה פלסטינים נפצעו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל צה"ל נפצע הלילה באורח קל, במהלך תקיפת צה"ל ברפיח, שבוצעה בתגובה לאירוע במוצב מרגנית. החייל טופל במקום.
 
הפצצת חיל האויר (ארכיון: אתר חה``א)
 הפצצת חיל האויר (ארכיון: אתר חה``א)   
סמוך לחצות דיווחו מקורות פלסטינים, כי כוח צה"ל חדר לעומק של שלושה קילומטרים בשטחי A ברפיח, כשהוא רכוב על נגמ"שים. במקום התפתחו חילופי אשכבדים , במהלכם נפצע החייל. דובר צה"ל מסר כי הכוח הרס מפקדה של הבטחון הלאומי הפלסטיני הסמוכה לצומת רפיח, וכן שני מחסומים של הבטחון הלאומי הפלסטיני באזור מורג. במקביל, פעל כוח אחר להריסת עמדת בטחון לאומי פלסטיני בציר קרני-נצרים, אשר שימשה לירי לעבר אזרחים וכוחות צה"ל הנעים באזור.

הפלסטינים דיווחו כי בחילופי האש ברצועה השתתפו אנשי המשטרה הפלסטינית ואנשי פלגים שונים. על פי הדיווח, נהרג קצין של מנגנון הבטחון הלאומי הפלסטיני, ונפצעו כעשרה פלסטינים נוספים.
 

חיל האוויר תקף ברצועה ובגדה

מאוחר יותר, סמוך לשעה 5:00 לפנות בוקר, תקף חיל האוויר יעדים ברצועה ובגדה - הפעם הן כתגובה על האירוע במוצב מרגנית, והן כתגובה על הפיגוע בכביש ירושלים-מודיעין.

דובר צה"ל כי בעזה תקף חיל האוויר את המפקדה הראשית של המשטרה הכחולה בעיר עזה, ואת מתחם המודיעין הצבאי והמשטרה בדיר אל-בלח שברצועה. הפלסטינים דיווחו כי הופצץ גם בניין המשמש את מחלקת הדרכונים של הרשות הפלסטינית ברצועה, וכי בתקיפת בניין המשטרה הכחולה נפצעו שלושה אנשי כוחו הביטחון הפלסטינים.

במקביל, דיווח דובר צה"ל על תקיפת חיל האוויר גם בכפר סלפית, דרומית לשכם, בו הופצצה מפקדת המשטרה הפלסטינית. במהלך הלילה דיווחו פלסטינים על פעילות גם בשמי רמאללה וביתוניה, ואולם לא נמסר על כל תקיפה במקומות אלו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by