בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נפתחה חקירה לבירור נסיבות התרסקות המטוס בה נהרגה עליה 
 
 
חדשות נענע 

עליה, בת ,22 צילמה קליפ באיי הבהאמה. כשעמדה לשוב במטוס פרטי, הודיע הטייס לנוסעים כי המטוס כבד מדי - אולם אלו סירבו להפחית ממטענם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשויות בבהאמה החלו שלשום (ראשון) בחקירה לבירור נסיבות התרסקות המטוס שבו נהרגה הזמרת עליה.

זמרת ההיפ-הופ וה-R&B האמריקאית עליה נהרגה בסוף השבוע בשעה שמטוס פרטי בו טסה התרסק. יחד עימה נהרגו 7 אנשים אחרים שהיו במטוס.

 
עליה, בת ,22 שהתה באיי בהאמה, שם צילמה וידאו קליפ חדש לאחד משיריה. מטוסה המריא מהאי אבאקו בדרכו לפלורידה, אך התרסק זמן קצר לאחר המראתו.

סיבת ההתרסקות אינה ברורה. רשת הטלוויזיה CNN דיווחה, כי טייס המטוס ביקש מהנוסעים להפחית ממטענם, כיוון שהמטוס נושא משקל רב מדי, ואולם הנוסעים סירבו.

עליה היתה אחת מתשעה אנשים שהיו על המטוס - שמונה מהם, שתי נשים ושישה גברים, נהרגו בתאונה. הניצול היחיד הועבר לטיפול רפואי כשהוא במצב קריטי. שמותיהם של ההרוגים האחרים לא נמסרו.

עליה פרצה בשנת 1994 עם אלבומה הראשון, "גיל הוא רק מספר". היא היתה בת 15 בעת פרסום האלבום, ושמועות גרסו כי נישאה בסתר לזמר ה-R&B אר. קלי.

בשנת 1996 הוציאה אלבום נוסף, ובשנה שעברה כיכבה בסרטו של אמן הקונג-פו ג`ט לי. הצלחתו של הסרט הביאה להחתמתה לתפקיד בסרט ההמשך לסרט "מטריקס", שצילומיו יחלו בקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by