בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צייד הראשים נמכר 

צייד הראשים נמכר

 
 
דה-נט

אתר headhunter.com נרכש בסוף השבוע בסכום של 200 מיליון דולר; הקונים מעוניינים לצאת לקרב נגד אתר התעסוקה המצליח monster.com

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתקופה בה חברות דוט.קום נסגרות או נמסרות לכל דורש ללא תמורה, יש עדיין חברות וירטואליות שזוכות להצלחה. במהלך השבוע שעבר נרכש אתר headhunter.com בסכום של 200 מליון דולר, על ידי שתי עיתונים גדולים.
 
הרכישה מפתיעה מאחר שהעסק הויטואלי מתמחה בתחום שסובל מבעייתיות בתקופה האחרונה - תעסוקה. האתר נרכש על ידי שתי ענקיות העיתונות האמריקאית, נייט ריידר והטריביון, שהכריזו זה מכבר על כוונתן להתחרות ב- TMP world wide המפעילה את אתר התעסוקה monster.com.

אתר headhunter.com זוכה ל-2.4 מליון מבקרים בחודש. רכישה זו מצטרפת לרכישה משותפת קודמת של האתר לחיפוש עבודה און-ליין שנקרא careerbuilder, הזוכה לביקור של 4 מיליון משתמשים בחודש.

הכוונה היא למזג את האתר headhunter.com תחת הסמל המסחרי של careerbuilder ולהפוך אותו לאתר חיפוש התעסוקה מספר 2 ברשת אחרי האתר המוביל monster.com.

מנכ"ל careerbuilder, רוב מק`גוברן, אומר כי עכשיו מתחילה התחרות האמיתית והוא צופה שהאתר המאוחד יהיה כמעט שווה במספר הגולשים שלו עם האתר המוביל monster.com.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by