בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מתחדשים הדיונים בין משרדי האוצר והבריאות 

מתחדשים הדיונים בין משרדי האוצר והבריאות

 
 
חדשות נענע 

אתמול נכשלה פגישת נציגי בתי החולים, משרד הבריאות ומשרד האוצר; משרד האוצר מסרב להעביר למשרד הבריאות 100 מיליון ש"ח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הדיונים בין משרד הבריאות ומשרד האוצר יתחדשו היום (שני) בשעה 13:00, לאחר שאמש הסתיימו השיחות ללא תוצאות. לבקשת שר הבריאות, ניסים דהן, תיערך הפגישה בבית החולים שערי צדק בירושלים.

היום ממשיכים בתי החולים הממשלתיים בעיצומים, במסגרתם הם עובדים במתכונת מצומצמת. כבימים האחרונים, הציבור מתבקש לבדוק בבתי החולים אם ניתוח או טיפול שנקבעו מראש אכן מתקיימים.
 
אמש נכשלה הפגישה הלילית בין נציגי בתי החולים ומשרד הבריאות לבין נציגי האוצר. נציגי משרד הבריאות דרשו 100 מיליון שקל כדי להצטייד בתרופות ובציוד רפואי, אך נציגי האוצר סרבו להקצות את הכספים האמורים.

שר הבריאות ניסים דהאן מאשים את קברניטי האוצר באחריות למצבם הקשה של בתי החולים הממשלתיים. לדברי דהאן, נערי האוצר מעדיפים לישון בשעה שבתי החולים לא נאבקים על תקנים או שכר אלא על תקציב לתרופות, תחבושות וציוד חיוני.

בראיון שנתן אתמול לגלי צה"ל הודיע דהאן כי אם תימשך המצוקה הזו הוא ידאג להחריף את העיצומים בבתי החולים. לדבריו, אם לא ימצא פיתרון "כל מנהלי בתי החולים יחד איתי, נעשה שביתת שבת במשרד האוצר, עד שהבעיה תפתר. הפתרון נמצא אצל משרד האוצר בלבד".

בתגובה לדבריו של השר דהאן אמרה נציגת האוצר כי בתי החולים הממשלתיים יכולים לכסות את גרעונותיהם באמצעות העברה לקופה ציבורית של הרווחים שצברו מתאגידים פרטיים שהם מפעילים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by