בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'וב אינפו: %32 מעובדי ההיי-טק שוקלים לעזוב הענף 

ג'וב אינפו: %32 מעובדי ההיי-טק שוקלים לעזוב הענף

 
 
מערכת דה-נט

מנהלת התוכן באתר: המגמה שנשקלת על ידי %4 מאנשי ההיי טק לחזרה אל מערכת החינוך כמורים במקצועות הריאליים, עשויה להוות פתרון מבורך למערכת החינוך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מסקרים שערכה חברת ג`וב אינפו בחודשים האחרונים עולה כי לאור המצב בשוק ההיי-טק נמצאים 78 אחוז מאנשי ההיי טק בשלבים שונים של דיכאון, 71 אחוז מוכנים להתפשר על שכר או על תפקיד - העיקר להתחיל לעבוד, ו-68 אחוז בודקים אפשרויות תעסוקה בחו"ל.
 
בסקר חדש שערך אתר ג`וב אינפו ובו השתתפו 440 גולשים, עולה כי 32 אחוז מאנשי ההיי טק שוקלים לעזוב כלל את הענף.

לשאלה "האם לאור המצב הנך שוקל לעזוב את הענף" ענו 68 אחוז כי אין סיכוי שיעזבו את הענף, 13 אחוז שוקלים לצאת ללימודים ולעבור מקצוע, 6 אחוז שוקלים להקים עסק עצמאי שלא בתחום ההיי-טק, 4 אחוז שוקלים הסבה להוראה בבתי ספר תיכוניים, ו- 8 אחוז ענו כי הם בטוח עוזבים את הענף, אולם לא ברור להם לאן.

לדברי מנהלת התוכן של האתר, אורלי-כמוס-בורנשטיין, לאור המשבר המתארך בענף אין זה מפתיע כי מספר האנשים שבוחנים את מצבם גדל. אולם עם זאת אין להתעלם מכך ש-68 אחוז, שהם הרוב המכריע, אינם שוקלים עזיבה.

לדברי כמוס-בורנשטיין, מוקדם מידי להספיד את הענף, ולראיה - ג`וב אינפו משימה מידי יום מועמדים הן למשרות בכירות והן למגוון רחב של משרות אחרות, והיצע המשרות באתר הוא למעלה מ- 2000.

עוד מוסיפה בורנשטיין כי המגמה שנשקלת על ידי 4 אחוז מאנשי ההיי-טק לחזרה אל מערכת החינוך כמורים במקצועות הריאלים, עשויה להוות פתרון מבורך למערכת החינוך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by