בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אביו של החייל החטוף: כבר היה אירוע דומה - שנגמר בנסיבות טרגיות 

אביו של החייל החטוף: כבר היה אירוע דומה - שנגמר בנסיבות טרגיות

 
 
חדשות נענע 

חיים אברהם, אביו של בני אברהם, נאם אתמול בעצרת למען החטופים, וגילה: מספר חודשים לפני כן היה אירוע דומה, וגם בו היתה לאו"ם מעורבות חמורה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אביו של חייל צה"ל בני אברהם, שנחטף בידי החיזבאללה בהר-דב, גילה אמש כי אירוע דומה לאירוע החטיפה קרה מספר חודשים לפני כן, וגם בו היתה לאו"ם מעורבות חמורה.

בעצרת למען החטופים, שנערכה בנהריה,גילה חיים אברהם כי "חודשים מספר לפני אירוע החטיפה התרחש אירוע דומה בצפון, שהסתיים בנסיבות טרגיות. באירוע הזה, שאני מדבר עליו, שיחק האו"ם תפקיד דומה - ואני לא אסגיר פה סודות צבאיים, אבל מי שצריך לדעת, יודע על מה אני מדבר".
 
אברהם האשים את הממשלה בהשקטת הסיפור. הוא פנה לחברי הממשלה באומרו: "אתם, ממשלת ישראל, בחרתם להצניע את חלקו של האו"ם באירוע; ואני, חיים אברהם, חי בהרגשה שבחירתכם הביאה בסופו של דבר להתנהגות דומה של חיילי האו"ם ולהצלחת החטיפה של בני וחבריו".

אברהם הוסיף כי "הסתרה ושתיקה רק מרחיקות את חזרתם של הבנים שיצאו בתמימות להגן על גבולה הצפוני של המדינה, ואשר זכאים לכל מאמץ שיידרש להחזרתם הביתה בשלום".

אמש, קיימו משפחות החטופים מסע של "רכבת החופש" מבאר שבע לנהריה, בהשתתפות כאלף בני נוער. בנהריה קיימו המשפחות עצרת בחוף הים, ובה הלינו על התנהגות האו"ם בפרשה.
 
השר רענן כהן, שייצג את הממשלה בעצרת, נמנע מלהתייחס להאשמותיו של אברהם. כהן פנה לנשיא סוריה ולמנהיגי החיזבאללה, וביקש מהם להקל את סבל המשפחות: "כמו שאנחנו אנושיים, כמו שאנחנו אנשי מוסר ומנסים לכבד את האדם באשר הוא, אנחנו מבקשים מהם לעשות הכל כדי לתת לנו לבקר את הבנים שלנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by