בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטל השיקה מעבד פנטיום 4 במהירות 2 ג'יגה-הרץ 

אינטל השיקה מעבד פנטיום 4 במהירות 2 ג'יגה-הרץ

 
 
חדשות נענע 

סגן נשיא אינטל: קשה לחזות מראש חדשנות, אבל קריטי לשוק לקדם ארכיטקטורות פלטפורמה הצופות קדימה ומאפשרות יכולות חדשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אינטל הציגה היום את מעבד פנטיום 4 במהירות 2 ג`יגה הרץ, המיוצר במפעל של אינטל בקרית גת. בכך חוצה אינטל ציון דרך טכנולוגי חשוב ומגדילה את יכולת המחשב האישי לענות לדרישות הגדלות של משתמשים עבור צורכיהם היום ובעתיד.
 

יצרני מחשב בעולם השיקו היום מערכות מבוססות על מעבד פנטיום 4 החדש ועל טכנולוגיות חדשניות אחרות של אינטל.

"ההתקדמות המהירה של הטכנולוגיה, ותמיכת השוק במעבד פנטיום 4, משקפות את העוצמה של הארכיטקטורה ואת המרחב שהיא מספקת עבור הדרישות של דגמים חדשים ומתפתחים", אמר סגן נשיא אינטל ומנכ"ל קבוצת המחשבים השולחניים, לואיס ברנס. "השילוב של מעבד אינטל וטכנולוגיות הפלטפורמה עם חדשנות התעשייה, מספק את הבסיס עבור העשור הבא של מחשוב שולחני".

אינטל ויותר מ- 40 ספקי תוכנה ויצרני מחשבים הדגימו מגוון יישומים ומוצרים שהותאמו למעבד פנטיום 4, עבור משתמשים ביתיים ועסקיים כאחד. אינטל הבליטה בהצגתה רכיבים בפלטפורמת אינטל, כולל מערך השבבים 850 עתיר הביצועים ומערך השבבים 845 הזול הצפוי בקרוב, שמספקים את הביצועים של מערכות מבוססות מעבד פנטיום 4 עבור כל רמות המחירים העיקריות בשוק. מערכי שבבים אלה מאפשרים ליצרני מחשבים לספק מגוון של מערכות מבוססות מעבד פנטיום 4, החל ממערכות הקצה העליון ועד מערכות בפחות מ- 1,000 דולר.

"הניסיון של תעשיית המחשבים האישיים הוכיח שוב ושוב לאורך השנים, כי דגמי שימוש מתפתחים ויישומים חדשים מופיעים", אמר ברנס. "לעיתים, קשה לחזות מראש חדשנות, אבל קריטי לשוק לקדם ארכיטקטורות פלטפורמה הצופות קדימה ומאפשרות יכולות חדשות. מעבד הפנטיום 4 הוא דוגמה לכך".

אינטל גם הציגה לפני הכרזה הרשמית את מערך השבבים מדגם 845 הצפוי. פלטפורמת ה- 845 החדשה מבוססת ה- SDRAM תספק הוזלות מחיר משמעותיות ומבחר גדול יותר למשתמשים, ותאפשר פלטפורמה חדשה עבור משתמשים עסקיים.

מעבד הפנטיום 4 במהירות 2 ג`יגה-הרץ הוא המעבד השולחני בעל הביצועים הגבוהים ביותר בעולם כפי שנמדדו במבחן SPEC CPU 2000. המעבד מספק את הציון הגבוה בעולם למעבד שולחני ב- SPECint-base 2000, עם ציון של 640. בנוסף, מעבד פנטיום 4 במהירות 2 ג`יגה-הרץ מספק ציון של 704 נקודות במבחן SPECfp-base 2000.

מעבד הפנטיום 4 במהירות 2 ג`יגה-הרץ מיוצר בכמויות בטכנולוגיית תהליך 0.18 מיקרון, וזמין עכשיו בכמויות של 1000 יחידות גרסת ה2- ג`יגה הרץ, עולה 562 דולר; אינטל אף השיקה גרסת 1.9 ג`יגה הרץ במחיר של 375 דולר. אינטל משווקת מעבדי פנטיום 4 ארוזים במהירות של עד ל2- ג`יגה הרץ למפיצים ולבוני מערכות מחשוב ברחבי העולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by