בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האו"ם: יש הסכמה לא להשוות בין הציונות לגזענות  
 
 
חדשות  נענע

כך הודיעה נציבת זכויות האדם באו"ם, מרי רובינסון לקראת פתיחת וועידת זכויות האדם בדרום אפריקה בסוף השבוע; הודו וניו זילנד הודיעו כי לא יתמכו בהחלטה; פאוול הודיע רשמית שלא יגיע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נציבת זכויות האדם של האו"ם, מרי רובינסון, מסרה הערב (שני) כי המשלחות לוועידת האו"ם שתיפתח בסוף השבוע בדרום אפריקה הסכימו לא להעלות הצעת החלטה המשווה בין הציונות לגזענות.
 

רובינסון אמרה כי יש לגלות גמישות בשאלות המהוות סוגיות מפתח בוועידה, כולל עבדות, קולוניאליזם ובעיית המזרח התיכון.

ארה``ב הודיעה רשמית הערב כי מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, לא יישתתף בועידה בדרבן בשל הכוונה להשוות בין הציונות לגזענות. דובר משרד החוץ האמריקני ריצ`ארד באוצ`ר אמר כי עדיין לא ברור איזו משלחת, אם בכלל תייצג את ארה"ב בוועידה.
 

הודו תתנגד לכל ניסיון להשוות בין ציונות לגזענות


הודו מתנגדת לעיסוק בסוגיות שאינן מענינה של הועידה למאבק בגזענות ועלולות להחריף עוד יותר את הקשרים בין ישראל לערבים, כך פורסם היום בעיתון "ההינדו" בניו דלהי.

היום אמור להגיע לניו דלהי יואב בירן שליחו המיוחד של שר החוץ, שמעון פרס, לדון עם שר החוץ של הודו בעמדת ממשלתו בועידה בדרום אפריקה.

שר החוץ של ניו זילנד אמר למשלחת של הכנסת המבקרת בארצו כי ממשלתו תתמוך בעמדת ישראל בוועידה, ותעשה כל שביכולתה כדי למנוע קבלת החלטה שתקשור בין הציונות לגזענות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by