בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עשרות אלפים השתתפו בהלווית ראש החזית העממית  
 
 
חדשות  נענע

אבו-עלי מוסטפא שחוסל אתמול על ידי ישראל נקבר בצהריים באל-בירה; החזית העממית: התגובה לחיסול תהיה קשה וכואבת; גינויים רבים ברחבי העולם לחיסול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עשרות אלפי פלסטינים השתתפו בצהריים (שלישי)במסע הלוויה של ראש החזית העממית, אבו-עלי מוסטפא; גופתו של מוסטפא המונחת על רכב פתוח חלפה לאורכה של העיר כשבראש התהלוכה צועדים בכירי הרשות; המסע לווה ביריות באוויר ובקריאות "אבו עלי, דמך לא נשפך לשווא".

הרשות הפלסטינית הכריזה אמש על שביתה כללית ברחבי השטחים ועל שלושה ימי אבל בעקבות חיסולו של ראש החזית העממית על ידי ישראל.
 
מסע הלוייה של ראש החזית העממית לשחרור פלסטין, הסתיים באל-בירה שם נקבר מוסטפא; לאחר שגופתו הונחה במסגד השהידים בעיירה.

חבר הכנסת מוחמד ברקה, שצעד בראש מסע ההלוויה יחד עם ראשי הפלגים הפלסטיניים, אמר ל-ynet כי החיסול הוא ציון דרך בחיזוק האחדות בין כל הפלגים בשטחים ובישראל. לדבריו, המעשה מוכיח ש"אין שום צל של סיכוי להגיע להסכם מדיני תחת שלטונו של שרון".

שלוש סוכות אבלים נפתחו בעקבות מותו של מוסטפא. האחת, בכפרו עראבה שבג`נין. השניה, באל-בירה, המקום שבו חוסל. והשלישית, בלשכתו של ערפאת, שם הוא מקבל את המנחמים. ברמאללה ובבית לחם נערכו אמש תהלוכת מחאה המוניות ומאות מפגינים קראו לנקמה מהירה בישראל.

גינויים רבים מגורמים בשמאל הישראלי, ברשות הפלסטינית, וברחבי העולם נשמעו אמש לפעולת החיסול של צה"ל. ארה"ב הודיעה כי היא מתנגדת עקרונית למדיניות החיסולים, אולם הדגישה כי לישראל יש זכות להגן על עצמה.

 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by