בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
500 עובדי המחשוב במשרדי הממשלה מאיימים בשביתה 

500 עובדי המחשוב במשרדי הממשלה מאיימים בשביתה

 
 
חדשות נענע 

העובדים מוחים על שחיקת מעמדם;לנוכח הקיפאון במגעים בין ראשי הסתדרות האקדמאים לבין נציגי האוצר, תאפשר ההסתדרות לעובדים להתחיל בימים הקרובים בעיצומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עובדי ענ"א (עיבוד נתונים אוטומטי) המספקים שירותי מחשוב למשרדי הממשלה מאיימים בשביתה, לאחר שאתמול הסתיימה ללא התקדמות פגישת ראשי הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח, המייצגים את עובדי ענ"א, לבין נציגי משרד האוצר.
 

לבקשת 500 עובדי ענ"א הכריזה ההסתדרות, כבר בדצמבר 2000, על סכסוך עבודה עקב אי חתימה על הסכם קיבוצי המסדיר את תנאי השכר לעובדים אלה, והיעדר הסכמה בינם לבין האוצר בתביעתם להגדיל את היקף ההשתלמויות המקצועיות.

לטענת מזכ"ל הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח, ראובן גולדברג, העובדים "מוחים על ניסיונות הנהלות משרדי הממשלה לשחוק את מעמדם של עובדי ענ"א הקבועים, באמצעות שכירת שירותיהם של עובדי חברות קבלניות לכוח אדם או העברת פרויקטים לגופים חיצוניים".

גולדברג אמר כי "האוצר הביע עקרונית עמדה חיובית בנוגע לתיקון העיוות בשכר, אך עם זאת לא ניתנה תשובה מהותית אחת המעוגנת במסמך, שתספק את העובדים".

"לנוכח הקיפאון במגעים בין הצדדים, תאפשר הסתדרות האקדמאים לעובדי ענ"א להתחיל בימים הקרובים בעיצומים, שיחריפו עד כדי שביתה - כפי שמאפשר חוק יישוב סכסוכי עבודה", אמר גולדברג. אם יממשו העובדים את איומם וישתקו את שירותי המחשוב, יחולו שיבושים בפעילות משרדי הממשלה.

במשרד האוצר אמרו בתגובה כי מתנהל "מו"מ ענייני" עם נציגות ההסתדרות לקראת הסכם קיבוצי לעובדי ענ"א. "אין סיבה אמיתית לשיבושים", הוסיפו באוצר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by