בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גו נקסט תאפשר משלוח הודעות מפלאפון לאורנג' 

גו נקסט תאפשר משלוח הודעות מפלאפון לאורנג'

 
 
TheNet

ההכרזה על השירות נעשתה על דעתה של גו נקסט ללא הסכם עם אורנג'; דובר פטרנר: החברה עובדת על פיתוח שירות שיאפשר משלוח מסרים הדדי בין כל החברות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת גו נקסט הודיעה היום (שלישי) כי היא תאפשר ל- 150,000 מנוייה, לקוחות פלאפון, לשלוח הודעות SMS למנויי חברת פרטנר. בכך השלימה החברה את היערכותה למתן השירות לכל החברות הסלולריות - פלאפון , סלקום, פרטנר ומירס .
 
בגו נקסט מציינים, כי בשלב זה ההודעות הן חד-כיווניות מגו נקסט לפרטנר בלבד. זאת, בעקבות אי-הסכמה של פרטנר לפתוח את מנוייה למשלוח SMS לרשתות אחרות.

כזכור, לפני מספר ימים הודיעו פלאפון וסלקום על פתיחת רשתות התקשורת שלהן להודעות SMS. מנכ"ל גו נקסט, הרצל עוזר, ציין היום כי עם מנויי גו נקסט נמנים צעירים רבים אשר יוכלו מהיום לתקשר באמצעות SMS עם חבריהם בפרטנר.

עוזר הוסיף, כי הוא מקווה כי פרטנר תיעתר לבקשת גו נקסט ותאפשר ללקוחותיה לשלוח חזרה SMS לחבריהם ברשת פלאפון, כך שחלום הקהילות הסלולריות הצעירות יתממש.

דובר חברת פרטנר תקשורת מסר בתגובה, כי החברה, הציעה לכל החברות הסלולר להעביר בניהן SMS בטכנולוגיה מאובטחת ובדוקה שתבטיח את איכות השרות.

הדובר הוסיף, כי פרטנר נמצאת במגעים עם כל המפעילים הסלולריים האחרים בישראל ליישום מנגנון להעברה הדדית של מסרי SMS . אם חברת גו נקסט מעבירה מסרים מלקוחות פלאפון ללקוחות פרטנר, היא עושה זאת בלא שיש הסכם בין הצדדים, ובלא שיש לה יכולת להבטיח את זמינות השרות, את איכותו ואת רציפותו.

מחיר הודעה כתובה שנשלחת מגו נקסט לפרטנר עומדת על 25 אגורות להודעה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by