בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המפכ"ל: אין קצה חוט בחקירת רצח הפלסטיני 
 
 
חדשות נענע 

צעיר פלסטיני כבן 26 נהרג בפיגוע ירי בכביש ענתות; אביו ואחיו הצעיר נפצעו באורח קל. האב: סימנתי לג'יפ מג"ב שאנחנו במצוקה - אבל הוא התרחק מהמקום. ארגון יהודי לקח על עצמו את האחריות לאירוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאות פלסטינים משתתפים אחה"צ (רביעי) בהלוויתו של הפלסטיני שנהרג הבוקר בפיגוע ירי שבוצע ככל הנראה ע"י מפגעים יהודים.

בתוך כך, מפכ``ל המשטרה, רב ניצב שלמה אהרונישקי, טוען היום, כי למשטרה אין קצה חוט בחקירת הפיגוע הבוקר, בו כאמורב נהרג צעיר פלסטיני תושב הכפר חיזמה ונפצעו שניים נוספים.

 
אתר הפיגוע, בכביש חיזמה - מישור אדומים
 אתר הפיגוע, בכביש חיזמה - מישור אדומים   

הבוקר, סמוך לשעה 6:00, נפתחה אש לעבר רכב שנע בכביש ענתות, לכיוון מישור אדומים. ברכב נסעו הצעיר, אביו ואחיו. האב והאח נפצעו באורח קל.

ג`וואד כנעאן, האב, סיפר כי היו בדרכם לעבודה, כאשר רכב לבן מסוג אופל סימן להם לעצור סמוך למחנה צבאי בענתות. משעשו זאת, נפתחה לעברם אש מכוון הרכב.

לדבריו, ג`יפ של משמר הגבול שעבר במקום זמן קצר לאחר מכן התעלם מאיתותי המצוקה שלו, והתרחק מן האיזור.

כשעה לאחר המקרה הזדרז ארגון יהודי בלתי מוכר בשם "אלעזר" לקחת על עצמו את האחריות למקרה. בהודעת מסרו אנשי הארגון כי ירו לעבר רכב פלסטיני שחור סמוך למחנה ענתות, וכתוצאה מהירי הדרדר הרכב לתהום. לדברי הארגון, הפיגוע הוא נקמה על רצח הלל ליברמן.
 
כוחות הביטחון מעריכים כי אכן מדובר בפיגוע ירי שביצעו יהודים, וכי מדובר באותה חוליית מחתרת הפועלת באיזור הר חברון; זאת, בין השאר, כיוון שהתקרית אירעה על הכביש מחיזמה למישור אדומים - אותו כביש שבו בוצע לפני מספר שבועות פיגוע ירי בו נרצחו שלושה פלסטינים, סמוך לכפר עידנא. פיגוע נוסף היה לא הרחק מהמקום, באיזור רימונים, ובו נפצעו שלושה פלסטינים.
 
 

מועצת יש"ע: רצח הוא רצח

מועצת יש"ע פרסמה הבוקר הודעת גינוי בתגובה לפיגוע. בהודעתה מוסרת מועצת יש"ע כי "רצח הוא רצח" וכי "אסור לפגוע בחפים מפשע, בין אם הם יהודים ובין אם הם ערבים".

ההודעה מסתיימת בקריאה לכוחות הביטחון לעשות כל מאמץ להניח את ידם במהרה "על הרוצחים השפלים".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by