בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בל-סאות תרכוש מאלקטל ציוד אינטרנט מהיר 

בל-סאות תרכוש מאלקטל ציוד אינטרנט מהיר

 
 
מערכת דה-נט

חברת בל-סאות מתכננת לשלש את מספר המנויים על שירותי DSL עד סוף 2001, ולהגיע ל-600 אלף משקי בית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הטלפוניה האמריקאית האזורית בל-סאות הודיעה על הסכם לרכישת ציוד למתן שירות אינטרנט מהיר בטכנולוגיית DSL מאלקטל הצרפתית, יצרנית ציוד הטלפוניה הרביעית בגודלה באירופה.
 
חברת בל-סאות מתכננת לשלש את מספר המנויים על שירותי DSL עד סוף 2001, ולהגיע ל-600 אלף משקי בית. בל-סאות מעניקה שירות לתשע מדינות בדרום מזרח ארה"ב, מפלורידה עד קאנטקי.

מנתונים שאספה לאחרונה חברת המחקרים נילסן נט רייטינג, עולה כי שעות הגלישה של גולשי פס רחב גבוהים באופן ניכר, מגולשי מודם רגיל, והן עומדות על כ-15 שעות בממוצע בחודש - לעומת 12 שעות חודשיות לפני המעבר לפס רחב. מממצאי החברה עולה, כי כ-18 מיליון גולשים בארה"ב מחוברים לאינטרנט בטכנולוגיית פס רחב. החברה מציינת, כי על אף שמספר הגולשים באמצעות מודם של 56 קסל"ש עולה על מספר הגולשים בטכנולוגית פס רחב - יורד מספר המשתמשים במודם הסטנדרטי באופן קבוע.

לטענת החברה, מהרגע שהגולשים מתחברים לרשת באמצעות פס רחב, עולה גם מספר הדפים הנצפים בכ-130%. מנתוני החברה עולה כי מספר הדפים הנצפים אצל גולשים המחוברים בפס רחב עמד על 5.5 מיליארד דפים ביולי 2001, לעומת 2.4 מיליארד דפים נצפים בחודש ינואר - תקופה בה הגולשים היו מחוברים לרשת בטכנולוגיית פס צר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by