בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מצוד אחר רוצחי הישראלי בכפר נעלין 
 
 
חדשות נענע 

עוצר הוטל על הכפר, נעצרו 3 חשודים בסיוע לרצח; גופתו של עמוס תאג'ורי התגלתה מחוץ לכפר, הנמצא בשטח שבשליטה בטחונית ישראלית; המשטרה: החורגים מההנחיות הבטחוניות שמים נפשם בכפם; ישראלי נפצע קל מירי בגוש קטיף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוצר הוטל בצהריים (חמישי) על הכפר נעלין, שם מנהל צה"ל מצוד אחר רוצחו של עמוס תאג`ורי, תושב מודיעין בן 60 שנרצח הבוקר במסעדה במרכז הכפר.

עד כה נעצרו 3 חשודים תושבי הכפר ניעלין, החשודים בסיוע לרצח. השלושה חשודים כי מסרו מידע לרוצח על בואו של תג`ורי לכפר, וסייעו לו להימלט לאחר מעשה.

 
גופתו של תאג`ורי, נשוי ואב לשלושה, התגלתה הבוקר סמוך לכפר נעלין שממערב לרמאללה, סמוך לקו הירוק ונתון בשליטה בטחונית ישראלית.

מחקירה ראשונית של משטרת מחוז שומרון ויהודה עולה כי האיש סעד במסעדה בכפר, הנמצא בשטח B שבשליטה בטחונית ישראלית. שני פלסטינים חמושים שהגיעו למסעדה הוציאו אותו החוצה, ורצחו אותו בירייה בראשו.

בעל המסעדה סיפר ל"קול ישראל" כי לאחר הירי השליך כיסא על היורה, וזה ירה גם אליו, אך החטיא.

המשטרה חוקרת את טיב הקשרים החברתיים או העסקיים שהיו לאיש בכפר. כמו כן בודקת המשטרה האם יש קשר בין רוצחו של תאג`ורי לאיש שירה בשומר היישוב חשמונאים השבוע באיזור.

הגופה התגלתה בעקבות דיווחו של פלסטיני, שהגיע למחסום ישראלי באיזור מודיעין עילית, לאחר שראה את הגופה.
 

המשטרה לציבור: התרחקו מהכפרים הפלסטינים

"האווירה הפסטוראלית שכאילו ישנה בכפרים האלה מטעה" אמר הבוקר מפקד מחוז ש"י במשטרה, ניצב שחר איילון "היהודים שמגיעים אליהם, בחיפוש אחרי מציאות למיניהן או אווירה מיוחדת, שמים את נפשם בכפם".

ניצב איילון חזר והדגיש את הנחיות כוחות הביטחון לא להיכנס לשטחי A, הנמצאים בשליטה פלסטינית, ולהתיעץ עם שלוטונות הצבא לפני כל כניסה לשטחי B ו-C.
 
 
מוקדם יותר הבוקר נפצע אזרח ישראלי תושב גוש קטיף באורח קל מירי פלסטיני אל מכוניתו, בצומת גוש קטיף שברצועת עזה.
 
חיילים שהוזעקו למקום טיפלו באיש, והוא פונה להמשך טיפול רפואי.

במקום מתבצעות סריקות אחר היורים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by