בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כצפוי: רד תקשורת מחשבים פיטרה 150 עובדים 
 
 
גיא גרימלנד, דה-נט

לפני שלושה ימים הודיעה החברה על קיצוץ של 13% בכוח האדם שלה בשל ההאטה במכירות; המנכ"ל: התייעלנו בחודשים האחרונים, אבל זה לא הספיק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רד תקשורת מחשבים, יצרנית ציוד גישה ליישומי תקשורת נתונים וטלקום, הודיעה היום (חמישי) באופן רשמי על פיטוריהם של 150 עובדים, מתוך כ- 1100 עובדי החברה. הסיבה לכך היא תוצאות המכירות לשנת 2001 שמראות על ירידה של מעל 20 אחוז בהשוואה לשנה שעברה.
 
"ניתוח של הסיבות לירידה במכירות מראה כי שורש הבעיה הוא מצב השוק העולמי והירידה החדה בהשקעות במוצרי תקשורת", הסביר מנכ"ל רד, אפי וכטל. "לקוחות דוחים תוכניות השקעות ורכישות וכתוצאה מכך ההזמנות שלנו נפגעות".

רד הודיעה כי תעשה את המקסימום כדי לסייע לעובדים המפוטרים בהמשך דרכם. כל עובד יקבל פיצויי פיטורים מלאים ואף יופנה לרשימה של חברות השמת כח אדם עימן נמצאת רד בקשרי עבודה. כמו כן העובדים יצויידו במידע ביטוחי רלבנטי. בנוסף יוצע לעובדים לקחת חלק בסדנאות מיוחדות אשר יקלו עליהם את ההתמודדות עם המצב ויכינו אותם לקראת הליכי חיפוש העבודה.

רד תקשורת מחשבים נוסדה ב- 1981 ונמצאת מאז בבעלות פרטית של היו"ר, זהר זיסאפל. החברה עוסקת בפיתוח ציוד גישה לתחומי תקשורת הנתונים והטלקומוניקציה.
בין לקוחותיה נמנים 150 ספקי תקשורת וחברות טלפוניה סביב לגלובוס. לקוחות אלה נתמכים ע"י 18 משרדים של רד ולמעלה מ- 200 מפיצים ב- 109 מדינות. מחזור המכירות של רד לשנת 2000 הסתכם ב- 200 מיליון דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by