בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות צה"ל נערכים בגבול לבנון 
 
 
חדשות נענע 

כוננות מפני התקפת חיזבאללה; שרון קיים התייעצות על אפשרויות תגובה בפיקוד הצפון; מתיחות באיזור כפר רג'ר, גורשה עוד קבוצת מסתננים כורדים; החיבאללה: מטוסי קרב ישראלים חדרו לשטח לבנון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות צבא ישראלים נערכים מאז הבוקר (חמישי) לאורך גבול לבנון, עקב התרעות מודיעיניות על התקפה של חיזבאללה, כך מדווחת היום סוכנות הידיעות הצרפתית.

ראש הממשלה, אריאל שרון, ועימו כמה משרי המטבחון, דנו היום בפיקוד צפון עם הרמטכ"ל וקצינים בכירים באפשרויות תגובה שונות של ישראל אם החיזבאללה יבצע פיגוע גדול באזור הצפון, אפשרות עליה מתריעים בימים האחרונים.

 
ביום שני חוסל מזכ"ל החזית העממית לשחרור פלסטין, אבו-עלי מוסטפא. בעקבות חיסולו העריכו גורמים ישראלים כי ארגונים איסלמים, בהם חיזבאללה, ינסו לבצע פעולת נקמה נגד ישראל.

בתוך כך הודיע ארגון החיזבאללה כי הבוקר ירו אנשיו על מטוסי קרב ישראלים, שחדרו לשטחה האווירי של לבנון באיזור לכפר בינת ג`בייל. טרם נמסרה תגובת דובר צה"ל לידיעה.

באזור הכפר רג`ר שעל הגבול נמשכת המתיחות.
כוחות חיזבאללה לבושים בגדים אזרחיים שחדרו באחרונה לכפר רג`ר הניפו דגלים ושלטים של התנועה. שני לוחמי חיזבאללה בלבוש אזרחי שומרים על כביש הגישה לכפר ואינם מאפשרים כניסת עיתונאים לאזור.

סוכנות הידיעות הצרפתית מדווחת כי גם כוח יוניפי"ל בלבנון תגבר את סיוריו לאורך קו הגבול.

קבוצה נוספת של כורדים גורשה בצהריים מישראל ללבנון לאחר שהסתננו לישראל באזור הכפר רג`ר.
בתקופה האחרונה גורשו כמה קבוצות של כורדים שביקשו מקלט בישראל. בישראל חוששים מפני התגברות התופעה, בעיקר עקב מניעים כלכליים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by