בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גו נקסט: פרטנר חוסמת את הודעות ה- SMS שלנו 

גו נקסט: פרטנר חוסמת את הודעות ה- SMS שלנו

 
 
יניב קרן

מנכ"ל החברה: "זוהי בריונות לשמה, זלזול חמור של פרטנר בציבור לקוחותיה ופגיעה בחוק"; פרטנר: פלאפון החלה בהעברת מסרים ללא אישור מגו נקסט

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת `גו נקסט` הודיעה היום (חמישי), כי חברת `פרטנר` מבצעת החל מאתמול חסימות לשירותי ה-SMS המגיעים ממנויי `גו נקסט`.
 

לדברי מנכ"ל `גו נקסט`, הרצל עוזר, במידה והחסימה לא תוסר לאלתר, תפנה החברה למשרד התקשורת ולממונה על ההגבלים העסקיים, בתלונה על פגיעה בתחרות.

כזכור, השבוע הודיעה `גו נקסט` כי תאפשר לשלוח הודעות חד-כיווניות ממנה ל`פרטנר` בלבד. זאת אחרי ש`פרטנר` הודיעה כי היא עדיין לא פותחת את שירות החלפת הודעות SMS בינה לבין `סלקום` ו`פלאפון`.

יש לציין כי לפני מספר ימים הודיעו `סלקום` ו`פלאפון` על פתיחת רשתות התקשורת שלהן להודעות SMS.

"פרטנר הוכיחה במעשיה כי לא טובת לקוחותיה עומדת מול עיניה, וכי הסיבה שהם אינם מתחברים לפלאפון אינה טכנית, אלא נובעת משיקולים צרים אחרים", אמר עוזר.

ב`גו נקסט` מציינים, כי `פרטנר`, אשר מייחסת לעצמה ערכים של הגינות, כנות וחופש בחירה - מונעת מלקוחות את הזכות הבסיסית ליצור קשר עם חבריהם.

לתגובת סמנכ"ל קשרי מפעילים ב`פרטנר תקשורת`, דן אלדר, לאחרונה נוהל מו``מ בין `פרטנר` לבין חברות סלולר אחרות בישראל במטרה לאפשר ולבסס שירות של העברת מסרי SMS בין מנויי הרשתות.

לדברי אלדר, חברת פרטנר תקשורת עמדה על כך כי הקריטריונים הגבוהים של אמינות השירות, רציפות השירות, איכות השירות ואבטחתו יישמרו בכל עת.

לאור כך, `פרטנר` הציעה להקים מערכת שתמיר את הפרוטוקולים שבהם עושות החברות שימוש ותבטיח את איכות השירות.

אף על פי כן, החלה `פלאפון` בהעברת מסרים למנויי חברת פרטנר בלא שבוצע תיאום כלשהו ובלא שיש הסכמה בין הצדדים לגבי ההיבטים הטכנולוגיים והאחרים של מתן השירות.

דן אלדר הוסיף, כי ב`פרטנר` היו מצפים שחברות סלולריות אחרות יגיעו עימה להסכם לפני שהם מציעים ללקוחותיהם שירותים של העברת מסרים לרשת `פרטנר`.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by