בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה בבזק: אינטרנט מהיר בפחות מ-100 ש"ח 

לראשונה בבזק: אינטרנט מהיר בפחות מ-100 ש"ח

 
 
גיא חסון ויניב קרן

החברה הודיעה על 3 חבילות גלישה חדשות שיוצעו ללקוחות משבוע הבא; מנכ"ל מת"ב: הצעד היה צפוי, אני מקווה שבזק תשמור על שוק שפוי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת בזק הודיעה אתמול (רביעי) כי תוזיל את מחירי החיבור לאינטרנט המהיר באמצעות טכנולוגיית ADSL, החל מה-2 לספטמבר ועד ל-15 לנובמבר. החברה תציע שלוש חבילות שונות להתחברות לאינטרנט מהיר.
 

זוהי הפעם הראשונה בה ניתן יהיה להתחבר לאינטרנט מהיר במחיר הנמוך מ-100 ש``ח.

מחיר החבילה הזולה ביותר יהיה 99 ש``ח לחודש (למשך שלושה חודשים), במחיר זה תציע בזק גלישה בקצב של עד 0.5 מגה-ביט לתקשורת נכנסת (קבלת קבצים) ו-64 קילו-ביט לתקשורת יוצאת (שליחת קבצים).

במחיר של 129 ש``ח לחודש במקום 149 ש``ח עד כה, יוכלו הגולשים ליהנות מקצב של עד 1.5 מגה-ביט לתקשורת נכנסת ו-96 קילו-בייט לתקשורת יוצאת.

החבילה היקרה ביותר תעלה 429 ש``ח לחודש, והיא תאפשר למשתמשיה גלישה בקצב של 2.5 מגה-ביט לתקשורת נכנסת ו-128 קילו-בייט לתקשורת יוצאת. כל חבילת שירות מיועדת לקהל יעד אחר, החבילה היקרה ביותר מיועדת לעסקים.

חשוב לציין כי כדי להתחבר לאינטרנט מהיר דרוש מודם ADSL המוצע במסגרת המבצע על ידי בזק ב-399 ש``ח. כמו כן נדרש גם כרטיס רשת, תשלום דמי התקנה של 149 ש``ח בתקופת המבצע (במקום 299 שקל) וכמובן תשלום לספק אינטרנט.

בחברת אינטרנט זהב עלות החיבור לחודש היא 46 דולר, ובחברת נטוויז`ן ניתן להתחבר בעלות של 19 דולר בחודש הראשון, ולאחריו בעלות של 50 דולר לחודש.

לדברי מנכ"ל חברת הכבלים מת``ב, עמית לוין, הוא אינו מופתע מן הצעד של בזק. "זה היה צפוי שבזק תוזיל את המחירים כדי להתמודד עם התחרות הצפויה", אמר לוין, "אני מקווה שהחברה תשכיל לשמור על מסגרת שוק שפוי, ולא תעשה צעדים שאינם כלכליים רק כדי להבטיח לעצמה את המקום הראשון בשוק, כפי שהיא עושה כיום עם חברת יס ובשוק השיחות הבינלאומיות".

לוין לא ציין מה יהיה התמחור העתידי של שירות האינטרנט המהיר בכבלים, אולם הסביר כי על מנת להתחרות בשוק יצטרכו חברות הכבלים להציע מחיר אטרקטיבי.

על פי התכנון אמורות חברות הכבלים להגיש את הבקשה לאספקת שירותי אינטרנט מהיר למשרד התקשורת עד ל-10 באוקטובר. לאחר מכן עומדים לרשות המשרד 90 יום לאישור הבקשה. לדברי לוין לקראת סוף השנה הנוכחית ולכל המאוחר תחילת שנה הבאה, יחלו חברות הכבלים להציע שירותי אינטרנט מהיר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by