בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטניה מציינת 4 שנים למות הנסיכה דיאנה 

בריטניה מציינת 4 שנים למות הנסיכה דיאנה

 
 
חדשות נענע 

ברחבי הממלכה ציינו את האירוע בנטיעת עצים; המוני מעריצים התקהלו בשערי הארמון כשעל דש חוצלתם פרח ובידיהם תמונות של הנסיכה האהובה; משפחת המלוכה ציינה את האירוע בפרטיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בריטניה מציינת היום (שישי) את יום השנה הרביעי למותה הטראגי של הנסיכה דיאנה. ברחבי הממלכה יינטעו עצים צעירים ופרחים, ומשפחת המלוכה תציין את האירוע בפרטיות - כך מדווחת סוכנות רויטרס.
 

זוהי השנה השלישית שבה לא נערך אירוע רשמי בבריטניה לציון יום השנה למות הנסיכה, שנספתה בתאונת דרכים בפריז, ב-31 באוגוסט 1997, והייתה אמורה לחגוג הקיץ את יום הולדתה ה-40.

אולם, למרות זאת, מחוץ לארמון בקינגהם החלו להתאסף המעריצים כשעל דש חולצתם פרח, ובידיהם תמונות וכתבות עיתונים שנכתבו על הנסיכה, ונעמדו מול שערי ביתה בארמון.

בניה של דיאנה, הנסיכים וויליאם והארי יציינו את זכרה של אמם `בדרכם הפרטית`, כך הודיעו דוברים מטעמם לכלי התקשורת.

הנסיך צ`ארלס יבלה את יומו באחוזת באלמורל שבסקוטלנד, שם נהגה המשפחה לבלות את עונת הקיץ. לא נמסר היכן יבלו הנסיכים את היום.

בעונת הקיץ מושך הבית מבקרים רבים אל המוזיאון שבנה אחיה של הנסיכה, ארל ספנסר, לזכרה. האחוזה, הממוקמת כ-112 קילומטרים מצפון מערב ללונדון, אמור להיסגר למבקרים, עד העונה הבאה, ביום חמישי הקרוב.

ברחבי בריטניה ציינו בדרכים שונות את זכר הנסיכה, הפופולרית ביותר בכל הזמנים, שפגיעותה, רוחב ליבה, החמלה והיופי שלה כבשו את ליבותיהם של מיליוני בני אדם ברחבי העולם.

ביער הלאומי של בריטניה ננטעו שתילי אורן שהובאו במיוחד מבוסניה, כמחווה לפועלה של דיאנה למען קורבנות המכרה בבלקנים.

מוקדם יותר השבוע הוכרז בבריטניה על הקמת קרן מיוחדת לזכרה של הנסיכה, בסך 7.2 מיליון דולרים, שתממן באפריקה חינוך לבריאות, ותסייע בהקלת סבלם של חולי איידס, ומחלות נוספות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by