בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גוגול - עכשיו גם בעברית  

גוגול - עכשיו גם בעברית

 
 
דה-נט

הגרסה העברית של מנוע החיפוש הושקה שלשום; נאבקת בבעייתיות הגדולה של שינוי כיווני הכתיבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת גוגל, מפעילת מנוע החיפוש הפופולרי ביותר באינטרנט, Google.com השיקה שלשום בחצות גרסה עברית למנוע החיפוש שלה; כתובת הגרסה העברית היא Google.co.il.

 
גוגל היא החברה הבינלאומית הראשונה שמשיקה גרסה מעוברתת למנוע החיפוש שלה. סגנית נשיא גוגל, סינדי מק`פרי מסרה כי "בשלב זה אין בכוונת גוגל לפתוח בישראל משרדים אך אנו שמחים להציג את הגרסה העברית למנוע החיפוש שלנו".
 
חברת גוגל (Google) ביצעה בימים האחרונים מספר ניסיונות לבדיקת האתר המתורגם לעברית של מנוע החיפוש שלה. במסגרת ניסיונות אלו העלתה את האתר העברי לרשת, והסירה אותו כעבור מספר שעות.

הגרסה העברית של גוגל נאבקת בבעייתיות הגדולה של המעבר מכתיבה משמאל לימין (אנגלית) לכתיבה מימין לשמאל (עברית). כך לדוגמה, כאשר מוצגת במנוע העברי שאילתה באנגלית, מופיעות התשובות בצדו הימני של החלון וזאת בניגוד לדרך בה הן מוצגות במנוע החיפוש הכללי של החברה. גם סרגל הגלילה האנכי מופיע בצד שמאל של החלון וזאת בניגוד לדרך בה מופיעים רוב דפי האינטרנט כשסרגל הגלילה מופיע בצד ימין של החלון.

גוגל נחשב למנוע החיפוש הפופולרי ביותר באינטרנט הזוכה לביקוריהם של 11.5 מיליון גולשים ייחודים מדי יום המעבירים כ-100 מיליון שאילתות. המערכת של החברה סורקת כ-1.3 מיליארד עמודים מדי 28 יום ונחשבת למהירה ולאמינה מבין מנועי החיפוש באינטרנט. בשבועות האחרונים ערכה גוגל מספר ניסיונות להעלאת גרסה עברית למנוע החיפוש שלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by