בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פוש ספייס מודה: אני סובלת מהפרעות אכילה 
 
 
חדשות נענע 

בראיון המתפרסם היום לרגל צאת הביוגרפיה החדשה שלה, מספרת הזמרת "הייתי אוכלת קערות שלמות של תרד וגזר מאודים. או שרק הייתי אוכלת אפונים, חבילות שלמות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת הספייס גירלס לשעבר, הזמרת ויקטוריה בקהאם (`פוש ספייס`), מודה היום (ראשון) לראשונה: אני סובלת מהפרעות אכילה.
 
בקהאם, הנשואה לכוכב הכדורגל הבריטי, דיויד בקהאם, מספרת באוטוביוגרפיה חדשה שלה, שאמורה להתפרסם בקרוב בבריטניה, כי הבעייה החלה בימיה הראשונים של הלהקה, לאחר שהומלץ לה לרדת במשקל.

בספר היא מאשימה את חברת הספייס גירלס לשעבר, ג`רי האליוול (ג`ינג`ר ספייס), שהודתה כי סבלה גם היא מהפרעות אכילה, באובססייה שלה, שבאה לאחר מכן.

"ג`רי ידעה שנאמר למל סי ולי כי עלינו להפחית מעט במשקל, והחלה מצדה לעודד אותנו לקום מוקדם ולעשות ג`וגינג", מגלה הזמרת פרטים מהספר החדש, בראיון לצהובון `מייל` בבריטניה.

"מאוחר יותר, האובססיה עברה לאוכל. ג`רי היתה אומרת דברים כמו `אל תשימו רוטב על האוכל`, ושגם מזון דל שומן זה בסדר לאכול, ושאני יכולה שלא לאכול כל כך הרבה".

לדברי בקהאם, היא הפכה להיות כפייתית בנושא המראה שלה, הייתה נעמדת מול הראי ובודקת עצמה כל רגע, אבל רק כאשר הלהקה הפסיקה לגור ביחד, הפכה הדיאטה שלה לכפייתית לחלוטין.

"הייתי אוכלת רק ירקות", מגלה פוש, "קערות שלמות של תרד וגזר מאודים. או שרק הייתי אוכלת אפונים, חבילות שלמות".

לדברי הזמרת, בעת מסע הופעות של הלהקה ביפן הצליחה למצוא רק "פטריות מוזרות וכחושות", ולכן לא אכלה כלל, משקלה ירד באופן דראסטי והיא הייתה מרוצה מכך.

רק כאשר נכנסה להריון הכריחה את עצמה לאכול באופן מאוזן. מייד לאחר לידת בנה, ברוקלין, החלה להפחית שוב במשקל, הפעם בגלל אלרגיות מזון שפיתחה, ובעיית סוכר בדם ממנה סבלה.

הביוגרפיה החדשה אמורה לראות אור ב-13 בספטמבר, ימים ספורים לפני יציאתו לאור של ספר נוסף, משמיץ, בשם "Victoria`s Secrets", שכתבה וירג`יניה בלקברן והמבוסס על ראיונות עם חברים לשעבר של הזמרת ומורים לריקוד.

יצוין כי הספר הנוסף, מתאר את בקהאדם כאשה אכזרית ושאפתנית חסרת מצפון וכזו שרומסת את מתחריה בדרך לפסגה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by