בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת חושף: לאחרונה התקיימו פגישות חשאיות עם פרס 

ערפאת חושף: לאחרונה התקיימו פגישות חשאיות עם פרס

 
 
חדשות נענע 

יו"ר הרשות טען עם סיום פגישתו עם ראש ממשלת ירדן, כי בפגישות לא הושגה כל התקדמות; ערפאת: לא אסרב לאף פגישה עם פרס, אך חשוב מה ידון בה; מובארק ואסד נועדו בסוריה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, חשף אחה"צ (שני) בתום פגישה עם ראש ממשלת ירדן, כי הוא ואנשיו קיימו לאחרונה מספר מפגשים חשאיים עם שר החוץ, שמעון פרס; עם זאת טען ערפאת, כי במפגשים לא הושגה כל התקדמות, אך לא יסרב להפגש עם פרס גם בעתיד. "החשוב הוא על מה מדברים", אמר ערפאת, שייפגש הערב גם עם המלך עבדאללה.

 
השניים ידונו בהמשך ההסלמה בעימות בשטחים, ועבדאללה צפוי לעדכן אותו בשיחה שניהל השבוע עם מובארק; מפירסומים שונים עולה כי ראשי מצרים וירדן מוטרדים מאוד מהמצב ומנסים לקדם יוזמה שתוביל את הצדדים להפסקת אש.

בתוך כך, סוכנויות הידיעות מדווחות כי סגנו של ערפאת, אבו מאזן, צפוי להגיע בסוף השבוע לביקור במוסקבה, במהלכו ייפגש ככל הנראה עם שר החוץ הרוסי, איגור איבנוב.

ביקורו של אבו-מאזן ייערך עם סיום ביקורו ברוסיה של ראש הממשלה היוצא כבר הערב למוסקבה. 

מובארק נועד עם אסד

בתוך כך, נשיא מצרים, חוסני מובארק, נועד בצהריים (שני) בלטקיה עם עמיתו הסורי, באשר אל-אסד.

השניים דנו בעימות בין ישראל לרשות הפלסטינית ובגיבוש הדרכים להשגת הפסקת אש - יוזמה אותה מנסה לאחרונה מובארק לקדם בקרב מנהיגי האיזור ובעולם.

גורמים בעולם הערבי אף טוענים, כי מובארק מנסה לקדם כינוס מיני-פיסגה ערבית לתיאום עמדות, ולאחריה ליזום מפגש בין ערפאת לפרס.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by