בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בורג לא יוכרז כיו"ר מפלגת העבודה  
 
 
חדשות  נענע

המוסד לבירור עתירות החליט כי יפרסם את תוצאות הבחירות אולם לא יחתום על המסמכים המכתירים את בורג כיושב ראש המפלגה; עימותים פיזיים בין תומכי בורג ופואד בתום כינוס תמיכה של בורג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אברהם בורג לא יתמנה לתפקיד יו"ר העבודה עד שלא יתבררו כל העתירות בעניין אי הסדרים בפריימריס, כך קבע הלילה (חמישי) המוסד לבירור עתירות של המפלגה.

יושב ראש ועדת הבחירות יפרסם את תוצאות הפריימריס, לפיהן גבר בורג על בן אליעזר בהפרש של אחוז וחצי, אולם ישהה את החתימה על המסמכים שהופכים את בורג ליושב ראש רשמי של המפלגה.
 
אנשיו של בן-אליעזר הגישו 300 תצהירים חתומים המעידים על זיופים במערכת הבחירות.

חבר הכנסת, אופיר פינס, חבר מפלגת העבודה, קורא הבוקר לבורג ולבן אליעזר לקבל את ההחלטה משום שמדובר ב"מוסד רציני ונייטרלי".


 

בורג: איננו מתבכיינים, זהו גזר הדין של הבוחר

בורג נאם אמש נאום ניצחון מול תומכיו בתל-אביב. בין השאר, התקיף בורג את בן אליעזר, והאשים אותו בניסיון להרוס את המפלגה. "איננו מתבכיינים, זהו גזר הדין של הבוחר" רמז בורג על טענותיו של בן-אליעזר לזיופים בבחירות.

בנאומו, הודה בורג למי שבחרו בו אך הביע מורת רוח מהתמיכה הנמוכה בו במושבים ורמז לאפשרות זיוף הקולות במושבים. מנגד, פעילים ממטהו של בן אליעזר הפגינו ונשאו שלטי גנאי בכנס. לדבריהם, ישנן הקלטות נסתרות מהקלפיות שיוכיחו שהיו זיופים.

בסיום הנאום פרצו עימותים ותגרות ידיים בין תומכי בורג ופואד. בתוך כך, התכנסו נציגי המועמדים ומוסדות המפלגה לדיון משפטי בתוצאות. תומכי בורג מבקשים להכריז קודם כל באופן רשמי על נצחונו ואח"כ לבדוק את הראיות שהביאו תומכי פואד מהקלפיות.

"הפריימריס במפלגה היו שערוריה פוליטית מהחמורות בהיסטוריה של מדינת ישראל" אמר אתמול בן-אליעזר, במסיבת עיתונאים בה האשים את מטה בורג באיומים ובזיופים, שלדבריו הובילו ליצירת הפער לטובתו של בורג.

בן-אליעזר קרא להקמת וועדת בדיקה בראשות שופט, שתבדוק את אירועי הבחירות. "אני אלך עם זה עד הסוף, כדי להסיר את הכתם מעל המפלגה", אמר.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by