בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ברליץ תרכוש זכויות ללומדות מתוצרת חברת Q ב-1.5 מיליון ד' 

ברליץ תרכוש זכויות ללומדות מתוצרת חברת Q ב-1.5 מיליון ד'

 
 
דבי קאופמן

מנכ"ל Q, יוסי דנצינגר: החברה תחתום על הסכמים דומים בהיקף של 14 מיליון דולר עד 2002, והסכמים נוספים, שיגיעו להיקף מצטבר של כ-30 מיליון דולר עד 2004

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת ברליץ תרכוש את תוכנות לימוד השפות לילדים מתוצרת חברת Q הישראלית ב-1.5 מיליון דולר. על פי ההסכם עם קבוצת ברליץ העולמית, יפתחו שתי החברות קו מוצרים לבני 12-8 המבוסס על תוכנות מולטימדיה בתקליטורים, קלטות וידיאו ואודיו, ספרים ותוכני אינטרנט אינטראקטיוויים.
 

חברת Q מפתחת לומדות ללימוד שפות, תוך התמקדות בלימוד השפה האנגלית. מנכ"ל Q, יוסי דנצינגר, העריך כי החברה תחתום על הסכמים דומים בהיקף של 14 מיליון דולר עד 2002, והסכמים נוספים, שיגיעו להיקף מצטבר של כ-30 מיליון דולר עד 2004. עד כה חתמה החברה על הסכמי שימוש בלומדות עם משרדי החינוך של הולנד והונגריה, עם בתי הוצאה לאור, בהם OBV מאוסטריה, EMME מצרפת ו-Tramontana מגרמניה, וכן עם חברת התקשורת הספרדית Anaya.

חברת Q הוקמה בסוף 93` בידי ד"ר רוברטה סטוק, מאיר לבני, רן רוזנר ונעה ולד, שפרשו באותה שנה מחברת אודיוסופט. החברה פיתחה כ-50 מוצרי לומדה המשווקים ב-40 מדינות באמצעות מפיצים מקומיים, בהם שלוש חברות שיווק ותמיכה הנמצאות בבעלות Q ופועלות בבריטניה, בהולנד ובארה"ב.

ב-95` השקיעה בחברה כור תעשיות תמורת 35% ממניותיה, וב-97` העבירה הקבוצה את פעילותה ללונדון והונפקה בבורסת AIM. בפברואר 2000 נרכשו המניות מהציבור על ידי המייסדים והקרנות NIB ואלקטרה, בסכום כולל של 35 מיליון דולר. כיום מחזיקות קרנות אלה ב-70% מהחברה, והיתר בידי המייסדים. החברה פועלת מכפר סבא ומעסיקה כ-75 עובדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by