בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היי-טק בצל מתקפת טרור  

היי-טק בצל מתקפת טרור

 
 
TheNet

חברות הטלפוניה והסלולר בניו-יורק ווושינגטון נאלצו להתמודד עם מבול של שיחות טלפון מייד אחרי קריסת שני מגדלי התאומים; רוב חברות ההיי טק מעדיפות לחזור לפעילות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תשתית הטלקומוניקציה, הטלפוניה והאינטרנט, באזור מנהטן מצליחה להחזיק מעמד למרות פיגועי הטרור אתמול במגדלי התאומים בניו-יורק.

סמוך לשעה 9:00 בבוקר (שעון ארצות הברית), זמן לא רב אחרי שהמטוס הראשון של אמריקן איירליינס פגע במגדל התאומים הצפוני, החל מבול שיחות טלפון, בעיקר של טלפונים סלולריים, לניו-יורק.

עיקר השיחות היו של תושבי ניו-יורק, שבדומה לאזרחי ישראל, הנוהגים להתקשר לקרוביהם בזמן כל פיגוע, ביקשו לבדוק את מצב משפחותיהם.

במקביל עשרות אלפי שיחות טלפון בינלאומיות החלו להתקבל במרכזיות הטלפון בארצות הברית מצד אזרחים מודאגים ממדינות מרחבי העולם.

בחברת הטלפונים הסלולריים המקומית סינגולר (Cingular) תנועת השיחות קפצה באותם רגעים ב-400 אחוזים, כך גם היה המצב בחברת וריזון (Verizon) המספקת תשתית טלפונים לניו-יורק ווושינגטון, שפרסמה כי מספר השיחות בניו-יורק קפץ באותם רגעים ל-115 מיליון שיחות ובוושינגטון ל-35 מיליון.
 

במקביל, שעות ספורות אחרי הפיגוע, חברות ההיי טק בארצות הברית החלו לחזור לפעילות רגילה, תחת הצל הכבד של מכת הטרור של אתמול. "כל חברה שעדיין לא מודעת מודעת לחומרת המצב סובלת מראיה קצרת טווח", הסביר מייסד חברת האבטחה איירס (Eyres Group LLC), ביל איירס, שעבד בעבר כמנהל אבטחה בחברת יבמ. "לרוב החברות הגדולות והבינוניות יש צוותי ניהול מצבי חירום עבור מקרים כאלה", מרגיע איירס. גם בהתאחדות האלקטרוניקה האמריקאית AeA - American Electronics Association, המייצגת מספר רב של חברות טכנולוגיה מסיליקון ואלי שבקליפורניה, נאמר בהודעה כי רוב החברות חוזרות לפעילות, אך צוותי ניהול מצבי חירום נכנסו לפעולה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by