בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עיראק קוראת לאזרחיה להתכונן להתקפה של ארה"ב 

עיראק קוראת לאזרחיה להתכונן להתקפה של ארה"ב

 
 
חדשות נענע 

עיתון עיראקי טוען כי ההתרכזות באפגניסטאן עלולה להיות תוכנית כיסוי בלבד; ובאפגניסטאן מבקשים סיוע מהליגה הערבית; ראשי הטאליבן מאיימים כי יגיבו בכח על כל התקפה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתון העיראקי "בבל" קורא היום (שני) לאזרחי המדינה להתכונן להתקפה צבאית חזקה מצד ארה"ב. "עיראק נמצאת ברשימת המדינות המממנות את הטרור על-פי מחלקת המדינה האמריקנית", כותב העיתון. "ההתרכזות האמריקנית באפגניסטן, עלולה להיות תוכנית כיסוי לקראת התקפה על מדינות אחרות".

ובינתיים, אפגניסטן פנתה אמש לליגה הערבית בבקשה לסיוע במקרה של התקפה אמריקנית על המדינה, בה מסתתר רב המחבלים אוסאמה בן-לאדן.

"המדינות הערביות צריכות לבנות אסטרטגיה משותפת כדי להגן על אפגניסטן", אמר אמש בכיר בשלטון הטאליבן.


 
 

בן-לאדן ממשיך להכחיש

אנשיו של הטרוריסט הבינלאומי אוסאמה בן לאדן שבו והכחישו אמש בשמו כל מעורבות בפיגועי התופת בארה"ב. "נשבעתי לשלטונות אפגניסטאן שלא לבצע פעולות טרור משטחה", אמר בן לאדן.

בתוך כך דווח אמש כי ממשלת הטאליבן כינסה ישיבה דחופה לדון בהתפתחויות החדשות ובדרכים להתגונן מפני מתקפה אמריקנית אפשרית. מאז עלה שמו של בן לאדן כחשוד המרכזי בפיגועים, הכחישו אנשיו מספר פעמים את העניין.

בן לאדן ואנשיו טוענים בתוקף כי בדומה לפיגועים בעבר מנסה ארה"ב להסיח את הדעת ולהפנות אצבע מאשימה בלא שהוכיחה קשר אמיתי בין בן לאדן לפיגועים. עם זאת, לא הסתירו הדוברים את קורת רוחם מפיגועי התופת וטענו כי הם "עונש מאללה הכל יכול".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by