בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיליונר גרמני 10 : מיליון דולר למי שילכוד את בן לאדן 
 
 
חדשות נענע 

"הפיצו את השמועה, הפסיקו את הטרור", כתב המליונר קים שמיץ; התעשר מיעוץ בנושא בטיחות מחשבים והורשע בפריצות מקוונות; מככב בצהובונים בשל חיי הפאר הראוותניים שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא פחות מ10- מיליון דולר מבטיח מיליונר האינטרנט הגרמני קים שמיץ עבור מידע שיביא ללכידת הטרוריסט הסעודי, אוסאמה בן לאדן, החשוד באחריות למתקפת הטרור על ארצות הברית. שמיץ, האקר לשעבר שמככב בצהובונים המתארים את מכוניות המהירות שלו והנשים המקיפות אותו, פרסם מודעת "מבוקש" לבן לאדן באתר האינטרנט שלו.
 
"הפיצו את השמועה, הפסיקו את הטרור", כתב שמיץ בדואר אלקטרוני לסוכנות הידיעות "רויטרס". לא ניתן היה לקבל את תגובתו של שמיץ, שרכושו עומד על פי הדיווחים על כ-200 מיליון דולר.

בשנת 98` הורשע שמיץ בעבריות פריצה למחשבים, ומאז עשה הון ממתן שירותי ייעוץ בטיחותי למחשבים. באתר האינטרנט שלו ניתן לחזות בתמונותיו משתתף במרוץ מכוניות, יורה ברובה וטס לחופשות פאר ברחבי העולם במטוסו הפרטי, עם חברתו הדוגמנית וחברים נוספים.

זו אינה הפעם הראשונה שאפשר להתעשר מבן לאדן. בשנת 98` הציעה ארצות הברית פרס של 5 מיליון דולר עליו, בעקבות מתקפת הטרור על שתי שגרירויותיה באפריקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by