בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לפחות 10 בכירים מחברות היי-טק נהרגו במתקפת הטרור בארה"ב 

לפחות 10 בכירים מחברות היי-טק נהרגו במתקפת הטרור בארה"ב

 
 
TheNet

מדובר בשני הישראלים, מייסד חברת אקמי, דניאל לוין ועובדת באפלייד מטיריאל, אלונה אברהם ומנהלים בחברות Elogic Netegrity, BCT ו- Raytheon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמעט 48 שעות חלפו מאז מכת הטרור שספגו מגדלי התאומים במנהטן ועתה מתברר גודל האסון. הערכות גורסות כי עשרות אלפי אנשים נפגעו בסדרת הפיגועים שחוותה ארצות הברית ומלאך המוות לא פסח גם על בכירים רבים מתעשיית ההיי טק העולמית.
 
סוכנות הידיעות IDG מדווחת כי לפחות 10 מנהלים בכירים מחברות היי טק נהרגו, חלקם ישראליים. מדובר בישראלי דניאל לוין, מייסד חברת אקמי טכנולוג`יס, סמנכ"ל הכספים של חברת MRV, היהודי, אדמונד גלזר, המנכ"ל הזמני של חברת Elogic, ג`ף מלאדניק ומנהל הפיתוח העסקי של Elogic, אנדרו קארי-גרין. כל אלה שהו במטוס של חברת אמריקן איירליינס, שהתנגש במגדל הצפוני.

הרוגים נוספים הם: מנהל הכספים הראשי של חברת התוכנה Netegrity , ג`יימס.אי.היידן ושלושה מנהלים נוספים מחברת התוכנה הגרמנית BCT. כל הארבעה היו על המטוס השני שהתנגש במרכז המסחר העולמי.

4 מנהלי היי טק נוספים שנהרגו שייכים לחברת רת`יאון (Raytheon ), שהיו על המטוס הראשון, ביניהם הסמנכ"ל התפעולי בחטיבת מערכות אלקטרוניות בחברה, פטר גיא.

לאלה יש להוסיף את אלונה אברהם, ישראלית בת 30, שהחלה לעבוד לפני כשנה בחברת אפלייד מטיריאלס מרחובות, ששהתה על המטוס של חברת יונייטד איירליינס ומנהל נוסף בסאן העולמית שהיה על הטיסה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by