בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איראן: לא נסבול פגיעה באזרחינו 

איראן: לא נסבול פגיעה באזרחינו

 
 
חדשות נענע 

ארה"ב דרשה ממדינות המפרץ לבטל את הכרתן במשטר האפגאני; נבדקת אפשרות לצירופה של איראן לקואליציה העולמית נגד הטרור; החיזבאללה משתתף בצער משפחות ההרוגים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוכנויות הידיעות הזרות מדווחות הבוקר (ראשון) כי גורמים בכירים בממשל האיראני מבהירים, כי שלטונות המדינה לא יקבלו פגיעה קטנה כגדולה באזרחיה כתוצאה בהמתקפה המתוכננת של ארה"ה נגד אפגניסטאן שכנתה.

"לא משנה מה יקרה, נגן על גבולותינו ולא נהיה מוכנים לפגיעה באיראן", אמרו הגורמים.

בתוך כך, החיזבאללה פירסם הבוקר הודעת השתתפות בצער משפחות ההרוגים בפיגועים בארה"ב. "אנו מרגישים צער על כל אזרח חף מפשע שנהרג בכל מקום בעולם", נכתב בין היתר בהודעה.


 
בתוך כך, דוברת מחלקת המדינה האמריקנית, ברנדה גרינברג, מסרה אמש כי הממשל האמריקני בודק את האפשרות לצירופה של איראן לקואליציה העולמית נגד הטרור.

"תגובותיה החיוביות של איראן ורגש ההזדהות שהביעה עם קורבנות הפיגועים מחייבים לבדוק את שיתוף הפעולה עמה במלחמה בטרור. איראן מתנגדת גם היא לשלטון הטליבאן באפגניסטאן", דברי גרינברג.

איראן הצטרפה הלילה לפקיסטאן וסגרה גם היא את גבולה עם אפגניסטן, זאת בניסיון למנוע את זרם הפליטים לשטחה.

 

ארה"ב דורשת שיתוף פעולה מהעולם הערבי

ארה"ב דורשת ממדינות ערב לסייע לה במלחמה בטרור, כך עולה מסדרת פניות שערך מזכיר המדינה פאוול ואנשיו בימים האחרונים וכן במהלך מפגש שערכך `הסטייט דיפרטמנט` עם שגרירי המדינות.

ארה"ב דרשה מסעודיה ומנסיכויות המפרץ לבטל את הכרתן במשטר במשטר הטליבאן, וכן דרשה ממדינות ערב לעצור ולהסגיר טרוריסטים ולדבר בגלוי נגד הטרור.

חלק מהשגרירים הביעו את הסתייגויות מדרישותיה של ארה"ב.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by