בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מפכ"ל המשטרה: יש התראות על פיגועי התאבדות 

מפכ"ל המשטרה: יש התראות על פיגועי התאבדות

 
 
חדשות נענע 

היערכות מתוגברת של כוחות הבטחון לקראת החגים: ירושלים תיסגר באופן כמעט הרמטי; ראש אגף המבצעים במשטרה: אחרי הפיגועים בארה"ב- כל תרחיש טרור הוא מציאותי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"בידי מערכת הבטחון יש התראות על כוונות של מחבלים מתאבדים לבצע פיגועים ברחבי הארץ", אמר בצהריים (שני) מפכ"ל המשטרה, רב ניצב שלמה אהרונישקי.

המפכ"ל אמר את הדברים בטקס הרמת כוסית לשנה החדשה עם ראשי המגזר הערבי במחוז הצפון של המשטרה. לדבריו, המשטרה ערוכה בכוחות מתוגברים בכל המקומות הרגישים וגייסה לצורך כך מתנדבים מהמשמר האזרחי.

 
כוחות הבטחון נערכים החל מהבוקר בכוננות שיא עקב התרעות על פיגועים בתקופת החגים. אלפי שוטרים, אנשי משמר הגבול וחיילים יתפרסו במרכזים הומי-אדם ובבתי כנסת ברחבי הארץ.

ראש אגף המבצעים במשטרה, ניצב דן רונן, סיפר בראיון לגלי צה"ל על הכוננות המיוחדת במערכת הבטחון לקראת החגים: "אחרי הפיגועים בניו יורק ובוושינגטון - כל תרחיש טרור כיום הוא מציאותי", אומר ניצב רונן, "לטרור באזורנו אין מקום או זמן ומכאן הפעילות הבטחונית החריגה".

מפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב מיקי לוי, אמר אמש כי במהלך החגים הקרובים תהיה העיר ירושלים מוקפת בכוחות ביטחון, ו"סגורה באופן כמעט הרמטי", כדבריו.

ניצב לוי הוסיף ואמר כי מתנדבים של המשמר האזרחי יוצבו בבתי כנסת ברחבי הבירה כדי לאבטח את התפילות. "מתנדבי המשמר האזרחי צויידו בנשק כדי לתת מענה במקרה של ארוע חבלני עד להגעת כוחות הביטחון", הדגיש מפקד מחוז ירושלים.

אמש אמר אהרונישקי, כי במשטרה נערכים גם לתרחישים דוגמת הפיגועים הגדולים בניו יורק ובוושינגטון. "אני חושב שזה הזמן בו על המשטרה לעשות שדרוג מערכות" אמר אהרונישקי בראיון לגלי צה"ל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by