בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-FBI מזהיר מפני וירוסי מחשב שיופצו בתגובה לפיגועים 

ה-FBI מזהיר מפני וירוסי מחשב שיופצו בתגובה לפיגועים

 
 
TheNet

קבוצות האקרים באירופה ובארה"ב חלוקות בדעתן על דרכי התגובה המתאימות לאירוע; אחת הקבוצות הודיעה כי השחיתה בסוף השבוע מספר אתרי אינטרנט פלסטינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ה-FBI הזהיר בסוף השבוע חברות מסחריות מפני גל של פריצות למחשבים ווירוסי מחשב שיופצו על ידי קבוצת מחאה שונות, כתגובה על פיגועי הטרור הקטלניים שהתרחשו בשבוע שעבר בארה"ב.

קבוצות האקרים באירופה ובארה"ב חלוקות בדעתן על דרכי התגובה הנכונות. חלק מן הקבוצות תומכות בפעולות אלימות נגד אתרים טרוריסטיים וחלקן מתנגדות.
 
"אנחנו קבוצה של אנשים שהחליטו להשתמש בטכנולוגיה העומדת לרשותם על מנת לפגוע באתרי אינטרנט עויינים. ב-11 לספטמבר הגענו להחלטה משותפת להגיב על האירועים האחרונים", נכתב בהודעה שפרסמה קבוצת ההאקרים, The Rev.

הקבוצה המונה ככל הנראה מעל ל-60 איש המתמחים בתחומי אבטחת המידע הודיעה בשבוע שעבר, על החלטתה לתקוף אתרי אינטרנט אפגניים ופלסטינים.

לטענת הארגון, מספר אתרי אינטרנט פרו פלסטיניים וספקי השירות שאירחו אותם, כבר יצאו מכלל שימוש, והמטרה הבאה היא פגיעה באתרים אפגניים.

קבוצה ההאקרים, Chaos Computer Club , מגרמניה מתנגד לפעילות של ה-Rev ויצאה נגד הכרזת המלחמה.

דובר הארגון הסביר, כי הארגון מתנגד לפעילות ההסתה המתנהלת באתרים, אך השקפתו גורסת כי הכוח הקיים בתקשורת חופשית מביא רק לדברים חיוביים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by