בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מכון היצוא: התאוששות המשק האמריקאי תהיה מהירה מהצפוי 

מכון היצוא: התאוששות המשק האמריקאי תהיה מהירה מהצפוי

 
 
אבי בליזובסקי, מערכת

התאוששות במשק האמריקני תשליך גם על המשק הישראלי ותביא להגדלת היצוא הישראלי לארצות-הברית ובעקבותיו לאירופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

במכון היצוא הישראלי מעריכים, כי לאחר תקופת ביניים של הלם, קיפאון ואף נסיגה בכלכלה האמריקאית תתחיל התאוששות מהירה והמשק בארצות הברית יתאושש ויצא מן המיתון הקודם ומן הנסיגה בעקבות התקפות הטרור מהר מן הצפוי.
 
מנכ"ל מכון היצוא, ישראל שוטלנד, מסר כי הערכה זאת מבוססת על ניתוח ההתפתחויות הכלכליות והתקציביות הצפויות בעקבות אסונות הטרור. ההוצאות לשיקום בניו-יורק ובוושינגטון, הגדלת התקציבים למלחמה בטרור, שדרוג האבטחה בנמלי התעופה ובחברות התעופה, כל אלה ייצרו הרחבה מוניטרית וגידול בתקציבים הציבוריים שיביאו לגידול בתעסוקה ובביקושים. שוטלנד הוסיף כי כל התאוששות במשק האמריקני תשליך גם על המשק הישראלי ותביא להגדלת היצוא הישראלי לארצות-הברית ובעקבותיו לאירופה. במיוחד צפוי גידול בביקוש לציוד אבטחה מישראל ולשירותי יעוץ בתחומי האבטחה והמאבק בטרור מהארץ. כמו כן צפוי גידול בביקוש בנושאי תקשורת ובציוד מתוחכם לסיוע במלחמה בטרור.

מכון היצוא נערך לבחון את ההתפתחויות הצפויות בתחומים אלה, לספק מידע עדכני לחבריו ולסייע להם בקשרים עם הגורמים הרלוונטיים בארצות הברית ומקומות אחרים. בנושא זה, כבנושאי שיווק אחרים, יש צורך בהגברת הסיוע הממשלתי בתחום עידוד השיווק כדי שהחברות יוכלו להיערך מחדש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by