בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת: הוריתי על מחוייבות להפסקת האש 
 
 
חדשות נענע 

כך אמר ראש הרשות הפלסטינית באגרת שהעביר לממשלה לרגל ראש השנה; מופז: לא מתבצעת שום פעולת סיכול על ידי הרשות הפלסטינית; שרון: האמריקנים לוחצים על ערפאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערפאת אמר היום (שני) כי הורה לכוחותיו לשמור על מחוייבות עמוקה להספקת האש עם ישראל, כך נכתב באגרת ששלח ראש הרשות הפסלטינית לממשלת ישראל לרגל ראש השנה.

ערפאת גם הביע תקווה כי ממשלת ישראל תענה לקריאתו לשלום, תחליט לנצור את האש ותפסיק את הצעדים הצבאיים נגד הפלסטינים.
 
רב אלוף, שאול מופז, כינה היום את הרשות הפלסטינית "רשות טרוריסטית", כך דווח בגלי צה"ל.

לדבריו, 70 אזרחים וחיילים נהרגו מארגונים המזוהים עם הרשות מאז תחילת האינתיפאדה. מופז שלל את הדיווחים לפיהם הורה יאסר ערפאת להוריד את רמת האלימות.


 
ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר הבוקר בראיון ל"קול ישראל" כי אין לו שום מידע על כך שערפאת נתן הוראה להפסיק את האש וכי בשטח אין שקט לכל אורך החזית.

זאת לאחר ששר הבטחון, בנימין בן-אליעזר, גילה אמש כי על סמך דו"ח של אמ"ן שהגיע אליו, נראה שערפאת הורה לכל היחידות הפלסטיניות לנצור את האש.

עוד אמר שרון כי אין חילוקי דעות בינו לבין שמעון פרס בכל מה שקשור בנושא הבטחון וכי שר החוץ יוכל להיפגש עם ערפאת לאחר שזה יכריז על הפסקת אש וישתרר שקט מוחלט לארבעים ושמונה שעות.

שרון שוחח הלילה עם שר החוץ פאוול והוא אומר כי האמריקנים לוחצים על עראפת להפסיק את האש. לדבריו, אין שום לחץ על ישראל והיא לא תוכל לקבל לחץ כזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by