בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
5 ישראלים נעצרו בארה"ב בטענה שחגגו לאחר הפיגוע 

5 ישראלים נעצרו בארה"ב בטענה שחגגו לאחר הפיגוע

 
 
חדשות נענע 


צילמו את אזור הפיגוע והשמיעו קולות שנתפרשו כצהלה ולגלוג; שוכנו בכלא עם מוסלמים שנעצרו גם הם בעקבות הפיגועים ולטענתם עונו ע"י ה-FBI; במשך כמה ימים לא ידעו המשפחות מה עלה בגורלם; יגורשו בקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישה צעירים ישראלים, שעבדו בחברת הובלות בניו ג`רזי, עצורים מזה שבוע בבתי כלא בארה"ב בשל "התנהגותם תמוהה" שהפגינו לאחר פיגוע הטרור במרכז הסחר העולמי בניו יורק.

לפי הדיווח שהתקבל במשרד החוץ מהקונסוליה הישראלית החמישה "עסקו בהפקת סרט בעקבות הפיגוע והשמיעו קולות, שנתפרשו כצהלה ולגלוג".
 
בני המשפחות, שביקשו שלא לפרסם את שמות בניהם, סיפרו לעיתון "הארץ" כי הצעירים נחקרו ארוכות בידי ה-FBI, הוחזקו בתנאי בידוד בצינוק ועברו השפלות.

לדברי אמו של אחד העצורים, כמה שעות לאחר הפיגועים נעצרו החמישה לאחר שצילמו את האירועים מגג בניין חברת ההובלות בה עבדו. נראה כי שכן שהבחין בהם הזעיק את המשטרה ואת ה-FBI. לטענת האם, במשך ימים אחדים לא ידעו בני המשפחות בישראל מה עלה בגורלם.

עוד סיפרה האם כי ה-FBI חשדו שבנה פועל בשירות המוסד, בגלל שברשותו אזרחות נוספת של מדינה אירופאית. שלושה מהצעירים שוכנו בתאים עם מוסלמים שנעצרו גם הם בעקבות הפיגועים.

בשבת הועברו החמישה ממתקן של ה-FBI לשני בתי כלא בניו ג`רזי והם נמצאים בחזקת שירות ההגירה. הצעירים נאשמים כעת בשהות בלתי חוקית ללא רישיון עבודה והם צפויים לגירוש בקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by