בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשיפה: תומכי בין לאדן תיאמו עמדות עם החמאס והג'יהאד 

חשיפה: תומכי בין לאדן תיאמו עמדות עם החמאס והג'יהאד

 
 
חדשות נענע 


רשת הטלוויזיה פוקס מדווחת כי אנשי בין לאדן השתתפו בכינוסים בביירות ובטהרן שבו קראו ל"ג'יהאד נגד ישראל וארה"ב"; בשטחים אומרים כי "יש קרבה רוחנית בין בין לאדן לחמאס והג'יהאד"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשת הטלוויזיה האמריקנית פוקס חשפה אמש (ראשון) כי תומכיו של אוסאמה בין לאדן השתתפו בשתי פגישות שנערכו השנה בביירות ובטהרן, עם נציגים מהג`יהאד האיסלאמי והחמאס, במטרה לתאם את עמדותיהם "במלחמת הקודש נגד ישראל וארה"ב".
 
פגישה אחת נערכה בפברואר בביירות והשניה באפריל, בטהראן. מעל ל-400 פעילי טרור הגיעו לפגישות וניסחו בהן מסמך בו הם קוראים להתאחד מאחורי הפלסטינים במאבקם על ירושלים. "הדרך היחידה להשיג את מטרתנו היא הג`יהאד על כל צורותיו. אמריקה היא היום לא יותר מישראל שניה", קבע המסמך.

בפגישות השתתפו גם נציגים של חיזבאללה ומוסלמים קיצוניים ממצרים, פקיסטן, ירדן, קטאר, תימן, סודן ואלג`יריה. רשת פוקס מדווחת כי למרות שהפגישות לא היו חשאיות, המודיעין האמריקני לא הקדיש להן תשומת לב מיוחדת.

מי שהיה אחראי לארגון הפגישות היה בכיר החמאס, מוסא אבו מרזוק, שגורש בעבר מארה"ב ומתגורר כיום בירדן, וכן בכיר הג`יהאד האיסלאמי, עבדאללה שלאח, ששני בניו שירתו בארגונו של בין לאדן במהלך מלחמתו ברוסים באפגניסטן.

גורמים בשטחים אישרו לאתר ynet כי הקשר בין הארגונים לאנשי בין לאדן מוכר, וכי יש "קרבה רוחנית" בין ארגוני החמאס והג`יהאד לבין ארגונו של בין לאדן. בעבר נעצרו מספר פלסטינים, גם על ידי צה"ל וגם על ידי הרשות הפלסטינית, באשמת חברות בארגונו של בין לאדן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by