בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרס וערפאת יפגשו עוד השבוע אם תימשך הפסקת האש 
 
 
חדשות נענע 

כך אומרים הערב מקורות מדיניים; שרון ופרס ייפגשו הערב כדי לדון בפגישה אפשרית עם ערפאת; ערפאת נפגש היום עם מובארק ועבדאללה בנושא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר החוץ, שמעון פרס, צפוי להיפגש עוד השבוע עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, במידה והשקט בשטחים יימשך, כך אומרים הערב (רביעי) מקורות מדיניים.

 
פרס ייפגש הערב בחוות השקמים עם ראש הממשלה, אריאל שרון, כדי להעריך את המצב ולהכין את הפגישה הצפויה עם ערפאת. זאת בעקבות ירידה משמעותית בתקריות האש מצד הפלסטינים ושמירה על הפסקת האש עליה הכריזו אתמול שרון ויו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת.

כזכור, הבטיח שרון השבוע כי אם יהיה שקט של 48 שעות בשטחים הוא יסכים לפגישה עם של פרס עם ערפאת, וכ-24 שעות עברו עם תקריות בודדות בלבד.
 

בוש: הצהרת ערפאת- סימן חיובי שיש לתרגם למעשים


נשיא ארה"ב ג`ורג` בוש אמר היום בתגובה להצהרת יו"ר הרשות ערפאת על הפסקת אש, כי זה סימן חיובי שיש לתרגמו למעשים.

"אני מקווה שהיו"ר ערפאת יגבה את הצהרתו במעשים, אמר בוש לכתבים. בוש הוסיף כי ארה"ב מתיחסת במלוא הרצינות להצהרתו של ערפאת.
 
 

ערפאת נפגש היום עם מובארק ועבדאללה


ערפאת נפגש היום עם נשיא מצרים, חוסני מובארק, ועם עבדאללה מלך ירדן, ודן עימם בין היתר גם בפגישה הצפוייה שלו עם פרס.

בהודעה משותפת שפירסמו עבדאללה וערפאת הערב לאחר פגישתם נאמר כי שני המנהיגים קוראים לחזית מאוחדת נגד הטרור. "שני המנהיגים מכירים בצורך המשותף להלחם בכל צורות הטרור", אמר מקור בארמון המלוכה הירדני.

הפגישה בין ערפאת למובארק הסתיימה ללא מסיבת עיתונאים וללא הצהרה משותפת. השניים דנו בהפסקת האש ובאפשרות של פגישה קרובה בין ערפאת לשר החוץ, שמעון פרס.

ייתכן שערפאת יוועד גם עם שליט ערב הסעודית.
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by