בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר הנעדרים במגדלי התאומים עלה ל 6333 - 
 
 
חדשות  נענע

יותר מ-200 גופות חולצו עד כה בניו יורק ו-135 מתוכן כבר זוהו; בפנטגון חולצו כ-60 גופות ומספר ההרוגים נאמד בכמאתיים; 50 ישראלים עדיין מוגדרים נעדרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מספר הנעדרים מהפיגועים במגדלי התאומים עומד כעת על כ-6333. בעיריית ניו-יורק מעריכים כי הסיכוי למצוא ניצולים נוספים הוא אפסי.
 
יותר מ-200 גופות חולצו עד כה מבין ההריסות, מתוכן 37 של כבאים, אולם רק 135 גופות זוהו עד כה. במתחם הפנטגון ההערכות הן כי מניין ההרוגים יסכם בכמאתיים. עד כה לא חולץ שם אף ניצול ונמצאו כ-60 גופות.

מניסיון של מחלצים מרעידות אדמה ספק רב אם יימצאו לכודים בחיים, שבוע אחרי התמוטטות שני הבניינים. למרות זאת, אלפי כבאים ומתנדבים ממשיכים במאמץ לפנות את ההריסות, בתקווה למצוא ניצולים חיים.
 

ההערכות: רבים מהנעדרים לא יזוהו בוודאות

קרובי משפחותיהם של הנעדרים נתבקשו להביא מברשות שיניים ומברשות שיער. זאת על-מנת להקל במלאכת זיהוי הגופות. עם זאת, מומחים מעריכים כי רבים מהנעדרים לא יזוהו לעולם באופן ודאי. זאת לדבריהם, בשל העובדה שההתרסקות גרמה להתפוצצות עזה ולהתפשטות של להבות באופן שרבים מבני האדם שהיו במגדלים נהרגו ונשרפו באופן שלא ניתן יהיה לזהותם.

גם גורלם של עשרות הישראלים שככל הנראה שהו באיזור מתחם מרכז הסחר העולמי עדיין לא ברור. ככל הנראה ארבעה ישראלים ניספו בגל הטרור.

ממשרד החוץ הישראלי נמסר כי 50 אנשים מוגדרים עדיין נעדרים. עד כה ידוע על שני ישראלים שנהרגו בוודאות. 25 ישראלים נפצעו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by