בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גרמניה החליטה להושיט סיוע צבאי לארה"ב 
 
 
חדשות  נענע

הבונדסטאג החליט ברוב גדול להושיט סיוע צבאי לארה"ב בשעת הצורך; שר החוץ הגרמני בסיום פגישה עם פאוול: לא נשלול עכל סיוע שיידרש; בוש מגביר את המאמצים להשגת תמיכה מוצקה במתקפה האמריקנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הבונדסטאג בגרמניה החליט היום (רביעי) להושיט סיוע צבאי לארה"ב בשעת הצורך. 565 צירים בפרלמנט הגרמני תמכו בהחלטה, לעומת 40 בלבד שהתנגדו לה.

שר החוץ פישר, המבקר בוושינגטון, נועד הערב עם עמיתו האמריקני קולין פאוול ואמר כי גרמניה אינה מוציאה מכלל אפשרות כל סיוע שיידרש. "איננו שוללים כל אופציה, ולא אוכל כמובן לפרט מעבר לכך", אמר השר הגרמני. הקאנצלר שרדר אמר בברלין כי גרמניה מודעת לסיכונים שהיא נוטלת, והיא ערוכה לכך.
 

מסקר שנערך בגרמניה השבוע עולה כי %80 מהגרמנים תומכים בתגובה צבאית נגד התקפות הטרור בארצות הברית. מתוכם 62% מתנים את תמיכתם בהסכמה גרמנית ליעדים שיותקפו. מחצית מהנשאלים הביעו דאגה שהאירועים יובילו למלחמת עולם שלישית.
 

בוש מגביר את המאמצים לגיבוש קואליציה נגד הטרור


נשיא ארצות הברית, ג`ורג` בוש, ובכירים בממשל האמריקני מגבירים את המאמצים בהשגת תמיכה מוצקה יותר למלחמה נגד הטרור העולמי.

עבור מדינות בעלות קשרים מתוחים עם ארצות הברית מדובר במסר ברור: תמכו במתקפה או צפו לתגובה אמריקנית.

בוש חתם היום על שני חוקים חשובים בנוגע לפיגועים בארה"ב, שאושרו בקונגרס. החוק הראשון מאשר את העברת 40 מיליארד דולרים, רובם למאמצי השיקום בניו-יורק, וושינגטון ופנסילבניה, המקומות בהם התרסקו ארבעת המטוסים בשבוע שעבר. החוק השני מסמיך את בוש להפעיל כוח צבאי נגד הטרוריסטים האחראים למתקפה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by