בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בן לאדן דחק את הסקס מהרשת 

בן לאדן דחק את הסקס מהרשת

 
 
TheNet

פיגועי הטרור הטראגיים הביאו להגברת הביקוש לחדשות ברשת ולמושגים שקושרים במישרין לפיגועים; המילה "סקס" אולי לראשונה בתולדות הרשת נדחקה למקום ה-17

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברות המפעילות מנועי חיפוש, מדווחת כי בפעם הראשונה בהיסטוריה הקצרה של רשת האינטרנט, המילה "סקס" אינה מופיעה עוד ברשימת המילים הפופולריות לחיפוש, בעקבות פיגועי הטרור שהתרחשו בארה"ב לפני כשבוע וחצי.
 
"מילות החיפוש הפופולריות בשבוע שעבר היו קשורות במישרין לאסון שהתרחש", אמר דובר חברת אלטה ויסטה, דיויד עמנואל. לדבריו גם מילות החיפוש האחרות המככבות ברשימה כגון "פמלה לי אנדרסון", "בריטני ספירס", ו" בקסטריט בויס" פינו את מקומן.

"המילה `סקס` שנמצאת בדרך כלל בראש הרשימה דורגה, בשבוע של הפיגוע במקום ה-17", אומר עמנואל.

במקום בידור הפכה הרשת כמקור לחיפוש אחר חדשות. מילים כמו "מרכז הסחר העולמי", "פנטגון" וגם שמות של אתרי חדשות הפכו למילים הפופולריות ביותר.

גם מנוע החיפוש גוגל שמתבסס על מנגנון שמחפש על פי מידת הפופולריות של האתרים, הצביע על מגמה דומה. אולם מן החברה נמסר, כי מלבד המילים שקשורות באופן ישיר לפיגוע, עלה גם באופן דראסטי הביקוש לחיפוש סביב הערך נוסטורדמוס, לאחר שהופץ ברשת מייל שרשרת המכיל נבואה שלו מן המאה ה-16, בה הוא חוזה כביכול את האסון שהתרחש. נבואה זו התבררה מאוחר יותר כבדיה.

גם במנועי החיפוש אסק ג`יווס ויאהו הצביעו על מגמות דומות. "האומה כולה היתה אובססיבית לגבי כל מה שקשור בפיגוע", אמר מפיק בכיר בחדשות יאהו! לדבריו תנועות הגולשים גדלה פי 10 מאז הפיגוע, וחלק ניכר ממנה היא אוכלוסיה של מחפשי חדשות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by