בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שריד וכהן: נעתור לבג"צ אם ליברמן לא יפוטר מהממשלה 

שריד וכהן: נעתור לבג"צ אם ליברמן לא יפוטר מהממשלה

 
 
חדשות  נענע

גם המועצה לשלום הילד שוקלת פניה לערכאות משפטיות; ליברמן: עסקת הטיעון- כדי לא לפגוע ביישוב; ליברמן הורשע בשבוע שעבר בתקיפת קטין במסגרת עיסקת טיעון, שמאפשרת לו לכהן כשר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברי הכנסת יוסי שריד ורן כהן ממר"צ הודיעו הערב (ראשון) כי אם ראש הממשלה לא יפטר לאלתר את שר התשתיות אביגדור ליברמן לאחר הרשעתו בתקיפת קטין- הם יעתרו כנגדו לבג"צ.
 

גם המועצה לשלום הילד הודיעה היום כי היא שוקלת לפנות לערכאות משפטיות. עם זאת מטרתה היא להביא להחזרת התיק לדיון, משום שעיסקת הטיעון מאפשרת לו להמשיך לכהן כשר. יו"ר המועצה, הד"ר יצחק קדמן, אמר כי מדובר בדבר חמור. "ילד הוא בן אדם לכל דבר ופגיעה בו היא אקט פלילי", הדגיש קדמן.

שר התשתיות, אביגדור ליברמן, סירב הבוקר להתנצל או לקחת אחריות על תקיפת הקטין, זאת למרות שבשבוע שעבר הורשע במעשה במסגרת עסקת טיעון שחתם עם הפרקליטות. בראיון לגל"צ טען ליברמן כי חתם על עסקת הטיעון כדי "למנוע פיצול ופגיעה בתושבי האיזור שנמצאים בתקופה קשה עקב המצב הביטחוני".
 

כתב האישום: 'תפס את אחד הילדים, משך בשערותיו ובעט בו בעודו בוכה על הרצפה'

בית משפט השלום בירושלים הרשיע ביום שלישי שעבר את שר התשתיות בתקיפת קטין וקיבל את עסקת הטיעון בין השר לפרקליטות.

ליברמן הודה, כאמור, בהכאת הקטין שהכה את בנו ומביע חרטה. השופטת שולמית דותן מתחה ביקורת קשה על התנהגותו של השר וגזרה עליו קנס של 7500 שקלים ופיצוי של עשרת אלפים שקלים למשפחת הילד המותקף".

כמו כן התחייב ליברמן שלא לעבסור עבירות אלימות בשנתיים הקרובות. בעקבות ההחלטה יוכל ליברמן להמשיך לכהן כשר בממשלה.

בחודש מארס השנה הוגש כתב אישום נגד השר ליברמן על תקיפת קטינים ואיומים, בעקבות פרשה שהתרחשה בדצמבר 99 בהתנחלות נוקדים בה הוא מתגורר.

מכתב האישום עולה כי ליברמן רדף אחרי שלושה ילדים, שלטענת בנו של ליברמן היכו אותו. הוא תפס את אחד הילדים, משך בשערותיו ובעט בו בעודו שוכב על הרצפה ובוכה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by