בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה- BSA פשט על משרדי חברת ההנדסה רונקין 

ה- BSA פשט על משרדי חברת ההנדסה רונקין

 
 
TheNet

בעקבות הממצאים הגיש הארגון תביעה נגד החברה; הפשיטה נערכה בעקבות מידע שהגיע לארגון לפיו חשודה החברה בהפרת זכויות יוצרים של מוצרי התוכנה של חברת אוטודסק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון ה- BSA המקדם ברחבי העולם את השימוש בתוכנות חוקיות, הגיש תביעה ובקשה לסעדים זמניים, במעמד צד אחד, נגד חברת אינג` עמוס רונקין הנדסת בניין בע"מ מתל אביב.

במהלך החיפוש נערכה בדיקה במחשבי החברה להימצאות מוצרי תוכנה מפרים. חברת אינג` עמוס רונקין הנדסת בניין בע"מ חשודה בהפרת זכויות היוצרים של מוצרי התוכנה של חברת אוטודסק.
 
מן הארגון נמסר כי צו החיפוש והתפיסה הנו אחד משרשרת תביעות המתוכננות להיות מוגשות בעתיד הקרוב על ידי ה-BSA, בשם חברות התוכנה החברות בו, כפי שמוצג בקמפיין הטלוויזיה והרדיו שעורך הארגון.

כמו במקרים קודמים, גם תביעה זו הוגשה לביהמ"ש בהתבסס על מידע שהתקבל במשרדי ה-BSA. המידע שהתקבל נבדק ואומת. בעקבות הממצאים, הגישו באי כוחם של ארגון ה-BSA, משרד עורכי הדין סורוקר-אגמון, תביעה בבית המשפט המחוזי בתל אביב, אשר אישר סעדים זמניים במעמד צד אחד, כולל צו חיפוש ותפיסה.

נציג ארגון ה-BSA בישראל, גיל מי-טל אמר כי "ארגון חברות התוכנה מודאג מאוד מהמצב הקיים בו מתקיימות הפרות נרחבות של זכויות יוצרים ברחבי המדינה, אך שמח על שיתוף הפעולה עם הרשויות ועל הפעילויות הננקטות על-ידן, על מנת להילחם בתופעה".

"על פי דו"ח של ארגון BSA העולמי, שיעורי הפיראטיות במגזר העסקי בישראל עמדו בשנת 2000 על 41%, והם עדיין גבוהים מאוד בהשוואה למדינות מערביות מערביות כגון ארה"ב ואנגליה. הארגון מעריך כי בקרב עסקים קטנים ובינוניים, אחוזי הפיראטיות גבוהים הרבה יותר ומגיעים ל- 70 אחוז" אמר מי-טל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by