בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
eNow גייסה 9.5 מ' ד' בסבב גיוס שלישי 

eNow גייסה 9.5 מ' ד' בסבב גיוס שלישי

 
 
TheNet


החברה מפתחת תוכנה המאפשרת לאתר מידע שהתפרסם בערוצי תקשורת שונים, ובהם 5,000 אתרי מידע ועיתונים מקוונים, שידורי טלוויזיה ורדיו וקבוצות דיון באינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת eNow הישראלית גייסה 9.45 מיליון דולר בסבב גיוס שלישי, שהובל על ידי קרן הדסון ונצ`רס. בגיוס השתתפו גם הגופים האמריקאים אנטרטיינמנט מדיה ונצ`רס, פניקס פרטנרס, ברודבנד פרטנרס וקאפ ונצ`רס.
 
החברה דיווחה אתמול כי ההון שגויס ישמש למימון שיווקו של מוצר הדגל של החברה, KnowledgeHub, בקרב לקוחות ארגוניים. המוצר הוא תוכנה המאפשרת לאתר מידע שהתפרסם בערוצי תקשורת שונים, ובהם 5,000 אתרי מידע ועיתונים מקוונים, שידורי טלוויזיה ורדיו וקבוצות דיון באינטרנט.

התוכנה מיועדת לבניית מערך מודיעין עסקי, המאפשר ליידע את נושאי התפקידים השונים בארגון על התפתחויות חשובות בתחומים המעניינים אותם. המערכת מאפשרת לקבל את המידע גם באמצעות טלפון סלולרי.

eNow הוקמה ב-99` על ידי מנכ"ל החברה, עידו סגל, ועל ידי אריק קופלמן, המשמש מנהל מרכז הפיתוח. החברה ממוקמת במתחם הבורסה ברמת גן ומעסיקה 25 עובדים, מהם 15 במרכז הפיתוח בישראל, והשאר - במשרדי ההנהלה בניו יורק.

עד כה גייסה החברה כ-18.5 מיליון דולר. הגיוס הראשון נערך ב-99`, עם הקמת החברה, ובמסגרתו השקיעה בה קאפ ג`מיני (שבבעלות חברת קפיטל, דנקנר השקעות וחברת יורוקום תקשורת) מיליון דולר. בתחילת 2000 גייסה החברה 8 מיליון דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by