בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מועצת יש"ע מותחת ביקורת חריפה על קיום הפגישה עם ערפאת 

מועצת יש"ע מותחת ביקורת חריפה על קיום הפגישה עם ערפאת

 
 
חדשות  נענע

"אנשי אוסלו ממשיכים להוביל את המדינה בנתיב דמים וכזב", נאמר בהודעת המועצה לאחר הפגישה; סיעת האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו החליטה לפעול לפרישת פרס מהממשלה יחד עם ש"ס וישראל בעליה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

במועצת יש"ע אומרים אחר הצהרים (רביעי) בעקבות פגישת פרס-ערפאת כי ממשלת שרון-פרס הגיעה לאחד מרגעי השפל הגרועים ביותר שלה.
 

במועצה טוענים שעצם קיום הפגישה מוכיח שהבחירות האחרונות היו מיותרות משום שאת מדינת ישראל ממשיכים להוביל אנשי אוסלו בנתיב דמים וכזב.

מועצת יש"ע הגיבה הבוקר בחריפות לפיצוץ המטען מתחת למוצב תרמית בו נפצעו שלושה חיילי צה"ל. "מועצת יש"ע קוראת לראש הממשלה להוכיח שליבו אינו גס בדם חייליו ואזרחיו ושלא יאפשר את פגישת פרס עם בין לאדן הפלסטיני. לא היה רגע אחד של הפסקת אש ואסור לוותר למחבל ערפאת בתחום זה", לשון הודעת המועצה.
 

האיחוד הלאומי-ישראל ביתנו: נפעל לפרישת פרס מהממשלה


סיעת `האיחוד הלאומי - ישראל ביתנו` אמורה התכנסה הבוקר כדי לדון ולגבש את דרכיה להתמודדות עם פגישת פרס-ערפאת. בישיבה, כצפוי, לא הוחלט לפרוש מהקואליציה בעקבות הפגישה, אולם הוחלט על פעולה שנועדה להביא לפרישתו של פרס מהממשלה. הסיעה החליטה לדון בכך עם ש"ס ועם ישראל בעלייה.

אתמול נפגש השר אביגדור ליברמן עם ראש הממשלה כדי לקבל הבהרות בנושא. בסיעה נעשו מאמצים כדי לגבש רוב בממשלה להצבת אולטימטום כנגד הפגישה. עם זאת בש"ס סירבו לשתף פעולה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by