בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מנכ"ל חברת : IFN 'ישראל חייבת להגן על נכסי המידע והתוכן' 

מנכ"ל חברת : IFN 'ישראל חייבת להגן על נכסי המידע והתוכן'

 
 
מערכת דה נט

לקריאתו של אלון שטרסמן מצטרפים גם אנליסטים ממטה גרופ שמציינים כי חלק גדול מן המידע נשמר עדיין על נייר ורק מעטים ביצעו את כל הנדרש כדי להגן על עצמם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"מדינת ישראל חייבת לעבור לאלתר לעבודה ב`משרד ללא נייר` ולהגן על נכסי המידע והתוכן השמורים על נייר", כך אומר אלון שטרסמן, מנכ"ל חברת IFN הישראלית, המתמחה בפיתוח ייצור ויישום ארכיונים ומערכות ניהול תוכן ותהליכים ארגוניים.
 

"מי שראה את הררי הנייר שהתעופפו לכל עבר בכל רחבי ניו-יורק, לאחר הפגיעה האיומה במגדלי התאומים, יכול להבין כי מעבר לפגיעה הנוראית בנפש, שעליה לא ניתן להתגבר, התרחשה פגיעה נוספת. החברות במרכז הסחר העולמי יתקשו מאוד לחזור לתפקוד עקב אובדן משאבי המידע החיוני שלהן."

"אחסון המידע החיוני של חברות וארגונים במערכות ממוחשבות ומוגנות, וגיבויים שיאוחסנו במקומות שונים יוכל להבטיח כי במקרה של פגיעה, חלילה, במאגר המידע הארגוני יוכל הארגון לחזור לתפקוד בתוך זמן קצר."

"מדינת ישראל, כמדינת למודת מלחמה וטרור חייבת לדאוג שגם משאבי המידע יהיו מוגנים. הטרור והפגיעות אינם חד פעמיים, לצערנו, וקברניטי מדינת ישראל והעולם המערבי חייבים לדאוג לכך שבמקרה של פגיעה, חלילה ניתן יהיה לפחות לחזור לתפקוד מהיר."

לקריאתו של שטרסמן מצטרפים גם אנליסטים ממרכז הייעוץ של מטה גרופ העולמי שפרסמו קול קורא בו הם מציינים כי במרבית הארגונים בעולם חלק נרחב של המידע נשמר על נייר ורק מעטים כבר ביצעו את כל הנדרש להגן עליהם בראיה רחבה ואסטרטגית. מכל השיטות הכוללות מיקרופילם, אחסון וגניזה מרוחקים, הסריקה הממוחשבת היא הדרך הטובה ביותר, לדעת מומחי מטה גרופ, זאת משום שהמידע ההשמור ניתן לגיבוי בקלות וביעילות. המידע המשוחזר ניתן לאחזור מיידי, כחלק מתוכנית לשעת אסון בכל ארגון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by