בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פלסטינים: הרשות עצרה בכיר תנזים בבית לחם 
 
 
חדשות נענע 

עאטף עבאיית חשוד כאחראי לרצח שרית עמרני מנוקדים; שר הביטחון אמר כי הפלסטינים אינם מקיימים את ההבנות; אמש התלונן על כך גם שרון בשיחה עם שר החוץ הגרמני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמים פלסטינים אומרים היום (שלישי) כי הרשות הפלסטינית עצרה את בכיר התנזים עאטף עבאיית , שאחראי, על פי החשד, לרציחת שרית עמרני מנוקדים לפני כשבועיים.

 
ישראל דרשה מהרשות הפלסטינית לעצור את עבאיית המתגורר בבית לחם בפגישה שנערכה שבוע שעבר בין שר החוץ, שמעון פרס לבין ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת.

השמועות על מעצרו מעוררות זעם רב בקרב בכירי התנזים בבית לחם והם מקיימים תהלוכת מחאה בעיר.

לפי שעה אין אישור רשמי לידיעה על המעצר.


שר הביטחון בנימין בן אליעזר טוען הלילה (שני-שלישי) כי הפלסטינים אינם מקיימים את התחיבויתיהם שנגזרות מהסכם הפסקת האש, שהושג בין פרס לערפאת.

בשיחה שקיים הלילה עם מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, אמר בן אליעז ר כי למרות ההפרות הפלסטיניות ישראל תמשיך לנסות ולהקל על החיים בשטחים.

פאוול אמר לשר הביטחון כי ארצות הברית מודאגת מהמשך האלימות באיזור, וכי הוא הביע את הדאגה הזו גם בשיחה שקיים אמש עם ראש הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת.
 

שרון: הפלסטינים לא עצרו מבוקשים והיו כ-100 פיגועים


ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר אתמול (שני) כי הרשות הפלסטינית אינה מקיימת אף אחת מן ההבנות להן התחייבה בפגישה בין שר החוץ פרס לראש הרשות הפלסטינית, ערפאת. לדברי שרון הרשות לא ביצעה מעצרים של מבוקשים, ומאז הפגישה אירעו כ-100 פיגועים בהם נפצעו 13 ישראלים.

את הדברים אמר שרון במהלך שיחה שקיים עם שר החוץ הגרמני, יושקה פישר. פישר יצא השבוע לביקור בסוריה ובלבנון. במהלך השיחה ביקש ראש הממשלה מהשר הגרמני לתבוע מסוריה לאסור את מעבר כלי הנשק ואמצעי הלחימה מאיראן לחיזבאללה דרך דמשק.
 
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by