בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בוש: על העולם להבטיח שלטרור לא יהיה מקלט 

בוש: על העולם להבטיח שלטרור לא יהיה מקלט

 
 
חדשות נענע 

ג'וליאני לאו"ם: לבודד מדינות התומכות בטרור; אנאן: יש ליישם במלואם ההסכמים נגד תפוצת הנשק הגרעיני ולהביא לשיתוף פעולה בינלאומי הדוק יותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא ארצות הברית, ג`ורג` וו. בוש, אומר הערב (שני) כי על מנהיגי העולם להבטיח שלא יהיה לאלו המבצעים פעולות טרור מקום מקלט.
 
במסיבת עיתונאים שכינס אמר הנשיא האמריקני כי
"חורשי הרעה אוהבים להכות ואז הם מנסים להסתתר. אט אט ובביטחון עלינו להבטיח שלא יהיה להם היכן להסתתר".

ראש עיריית ניו יורק, רודולף ג`וליאני, אמר הערב כי יש לבודד כל מדינה שתומכת בטרור, וכי מתקפת הטרור של ה-11 בספטמבר על ארצות הברית אינה מותירה שם מקום לניטרליות, לדבריו.

"או שאתם עם הציוויליזציה או שאתם עם הטרורויסטים", אמר ג`וליאני, "ההוכחה לבוז שרוחש הטרור לחיים ולשלום נמצאת מתחת להריסות מרכז הסחר העולמי".

את הדברים אמר בנאום שנשא בעצרת הכללית של האו"ם, שהתכנסה היום בניו-יורק לדון בקביעת אסטרטגיה עולמית ארוכת טווח נגד הטרור.

הדיונים, שיימשכו חמישה ימים, יתמקדו בקבלת הסכם בינלאומי חדש למלחמה נגד הטרור. לדברי מזכ"ל האו"ם, קופי אנאן, ההסכם צפוי לעודד שיתוף פעולה בינלאומי גדול יותר נגד הטרור.

בנאום שנשא אנאן בפני האו``ם קרא לנקוט צעדים בינלאומיים חריפים יותר נגד שימוש בנשק ביולוגי כימי וגרעיני, וציין כי ההתקפה על ארה"ב הייתה הרסנית הרבה יותר, אם היה נעשה שימוש בנשק כזה.

"נוכל לעשות הרבה כדי למנוע התקפות טרור לא קונבנציונליות בעתיד", אמר אנאן, וקרא ליישום
מלא של ההסכמים נגד תפוצת הנשק הגרעיני ולשיתוף פעולה בינלאומי הדוק יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by